Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a pasimmal, hogy nem szeretnék magassarkút hordani?

Figyelt kérdés
A pasim megőrül ha meglát 1 magassarkús nőt, a boltban is ha veszek valamit állandóan a magassarkúkkal jön, hogy ilyent kéne hordanom. Szerinte ettől igazán nő egy nő. A kapcsolatunk elején volt, hogy párszor hordtam magassarkút, pl első találkozásunkkor is az volt rajtam,és fel is szokta hozni, hogy akkor még volt stílusom.. De aztán kezdtem hanyagolni az ilyen cipőket mert már nem szerettem őket annyira, mert meguntam h fáj benne a lábam. Aztán eltört a bokám, műtve is lett és még utána is folyamatosan mondta h magassarkút hordjak mikor utána laposban is alig bírtam járni.. Egyébként én megértem őt valamennyire , mert nekem is nagyon tetszenek, de jelenleg még bent van a bokámban a műtétkor a lábamba tett csavarok meg fémlemezek ami nemsokára ki lesz véve, de úgy döntöttem most már soha többet nem akarok magassarkút hordani műtét után se,mert nem érezném magam biztonságban benne.. azok után h 1 full lapos cipőben csak megbotlottam és kitekeredett teljesen a bokám azóta eldöntöttem, hogy képtelen leszek magassarkút felvenni, és a bokám is érzékeny marad.. csak ezt a barátom képtelen felfogni.. és bánt is a dolog hogy nem tudok a kedvére tenni, hiszen így már nem tekint igazi nőnek, és neki csak az a szexi aki magassarkút visel.. szóval én neki sosem leszek szexi se vonzó, se igazi nő..
2016. máj. 13. 10:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Most a magassarkúhoz méri a nőiességet, később más külsőséghez, gratulálok kifogtál egy felszínes férfit. Ne akarj neki megfelelni, nem ettől leszel jó nő. Beszéld meg vele azt amit leírtál nekünk ide, ha nem érti meg akkor el lehet mondani, hogy keressen olyat akin magassarkú van téged meg felejtsen el.
2016. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

Hát b+, nem tekint igazán.nőnek????

:-)

Én eddig a nő deffinícióját úgy hallottam,hogy "van két melle,meg p.in.ája a lába között" mindezt egy hasonló értelmi képességű pasitól,mint a palid...

Szóval ehhez még a amgassarkú is hozzátartozik, legalábbis a pasid szerint! De ha te még ezek után a kedvére akarsz tenni,hát,lehet,hogy nem a pasid a hü.lye...

2016. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
"Boldogok a lelki szegények ..."
2016. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
99%

Nem maradnék olyannal, aki nem tart szexinek meg nőnek. Főleg azon az áron, ha kockára kell tenni az egészségem, mert a te esetedben tényleg extrém megterhelést jelent egy magassarkú.


Amennyiben még van felesleges időd, hogy megalázd magad egy ilyen kapcsolatban, akkor próbáld ki, hogy szexhez veszel fel magassarkút, vízszintesben csak nem fog kificamodni benne a lábad, a pasid meg talán nem olyan hülye, hogy abban állva dugjon meg, és közben rád tehénkedjen.

Lehet, hogy ez a fétisét már kielégíti, de ettől még az utcán ugyan úgy fogja csorgatni a nyálát a körömcipős miss pichákra.


Amennyiben még így sem sikerül elérni, hogy nőnek találjon és vonzódjon hozzád, úgy a továbbiakban ne alázkodj meg az ürítőedény szerepében, és tedd ki szépen. Ez idővel csak rosszabb lesz.

2016. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
99%

Ezt nem neked kellene megértetni vele. Alapból tahóság ezzel jönni, de ráadásul egy műtött bokájú lánynak???

MIÉRT PAZARLOD A DRÁGA ÉLETEDET EGY ILYEN GÁZ ALAKRA???


25N

2016. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
12%

Én valamilyen szinten (nőként) meg tudom érteni a párod, mert ha van egy olyan dolog, ami számomra különösen fontos és vonzó, és a páromban a kapcsolat elején megvan, később pedig nincs, az nagyon frusztráló tud lenni! Nyilván az összhatás a lényeg, de ha egy számomra FONTOS eleme kimarad, akkor az olyan, mintha a másik "becsapott" volna, vagy semmibe venné az igényeimet.

Megértem a te oldalad is, én sose bírtam a magassarkút, annyira vacak a bokám, mondjuk éppen ezért soha nem is hordtam, és nem is jöttem volna össze olyannal, akinek ez fontos, mert tudtam volna, hogy egy számára fontos dolognak nem tudok megfelelni.

A ti esetetekben azt tenném, hogy vennék pár irtó szexi magassarkút, akár turiban (múltkor néztem egy olyat, hogy ha lett volna nálam pénz, azonnal megvettem volna tudván, hogy sose fogom hordani!), és kizárólag otthon, rövid ideig hordanám, mintegy "szerepjáték" gyanánt. (Ezen már amúgy is gondolkodtam. Hasonlóképpen, mint hogy pl. sose vennék fel utcára hosszú szaténkesztyűt, de otthon, a párommal kettesben roppant izgató.)

Szerintem beszéljétek meg, hogy ez így kielégítené-e az igényeit, vagy egyszerűen csak lepd meg valamikor vele!


Amúgy van egy barátnőm, aki rendszeresen kényelmes cipőben jár, de van otthon egy halom magassarkúja, amiket évente egyszer szokott felvenni - bár el tudom képzelni, hogy azért otthon hordja... ;)

2016. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
14%
Vegyél egy magassarkút, amit kifejezetten az ágyban veszel csak fel neki. Az utcán ne hordd, az legyen egy ilyen otthoni használatra való. Legyen vmi elég extrém megjelenésű, amiben akár járni alig lehet.
2016. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
...asznak vagy vele? Ez egy beteg fétises farok!
2016. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

# 8: fétisnek fétis, de messze nem a beteg kategória. Semmi baj azzal, ha egy párnak vannak különböző szexuális fantáziái, hosszú távon is izgalmassá is élvezetessé tudja tenni a szexet. Nekünk a párommal vagy 20 közös kis "fétisünk" van, egyiket sem tartom betegnek.

Betegnek azt tartom, amikor valaki például arra izgul, hogy kiszolgáltatott helyzetben lévő személyekkel szexeljen - pedofília, nekrofília, állatokkal szexelés, durva BDSM, kakiszex, számomra ezek számítanak beteg fétisnek. A magassarkúra izgulás még bőven az egészséges keretek között van.

2016. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%

Na, pont ezért megyek én úgy az első randira, ahogy majd később is látni fog a pasi. Farmer, lapos sarkú.

Volt nekem is ilyen pasim, aki csak magassarkúban, szoknyában, hangsúlyozottan nőies ruhákban tudott elképzelni egy nőt. Már az első randi előtt dirigált volna, hogy miben menjek. Én meg elmentem a farmeremben, edzőcipőmben. Nem tetszett neki, de ettől függetlenül másfél évig csak kihúzta valahogy velem.


Műtött bokával meg jó ideig szigorúan TILOS magassarkú cipőt hordani. Aki ezt nem érti meg, annak vagy a szellemi képességeivel van baj, vagy hihetetlenül önző.

2016. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!