Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az élettársam családja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam családja nem hajlandó elfogadni, mi legyen?

Figyelt kérdés
Már két éve együtt élek a párommal. Mikor összejöttünk sem szólt hozzám senki ha kérdeztem ugy csinálták mint akik nem hallják. Összeköltöztünk mert müködött a kapcsolat de a családja sose volt normális.Elmondanak minden k***vának oktalanul a hátam mögött ez miatt kétszer költöztem el, párom nem tud mitcsinálni velük alkoholisták. Nevelőapja leköpött és nekem jött mert kivettem egy túrórudit a hűtőből mert a párom megkért rá. Aztmondta biztos lopok. Kicsit elmebetegek.Senki nem véd meg engem. Ma reggel a hátam mögött aztmondta az öregapja hogy a párom azért vitte el a kocsit biztos mert az a k***va lekéste a buszát. Sose volt igy egyébként hogy neki kellett volna vinnie ez miatt akarhova is azt hozzáteszem. Megromlott a párommal a kapcsolatunk mostanàban.. nem ez miatt hanem mert a viselkedése miatt. Felhuzott egy falat magaköré bizalmatlan és érzelem mentes lett a kapcsolatunk nem ugy mint az elején. Aztmondta adjak neki még egy esélyt mert megtud változni.. De ez reggel mindent betett. Szüleim régen mondták költözzek el mert szeretnek és félnek bajom lessz. Amugy a családjának mindent megteszek. Főzök mosok takarítok. Hajnali 6kor felkelek felrakom a húslevest segítek mindenben nekik amiben tudok de érzem a szurkálos tekintetüket. Aztmondta a nevelőapja ök ilyenek őt is nehezen fogadták el pedig én nem úgy látom egyébként... Mitől lehet ez ? Mit csináltam rosszul? Családom is ismerkedni akart velük de nemtudtak mert hozzájuk sem szóltak pedig mi már terveztük komolyabban a dolgokat egymással. Külön is költöztünk ez miatt már. De ott nem ment mert a szülei haza hivták vmilyen indokkal h szükségük van rá. Aztmondta a parom h engem nemhagy el visz haza magával. De ez ma bennem sokmindent megváltoztatott, reménytelen?

2016. jún. 7. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A párod láthatóan nem áll ki melletted a családdal szemben. Én nem bízom a közös folytatásban.
2016. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ma reggel amit mondtak azt hozzáteszem ugy mondtak hogy vegig hallottam mindent fenntrol, az oreganyja meg volt llyan hajnali6kor benyitott hozzank dorombolve hogy ne visits te kis k***va, mert megfojtalak. mikozben aludtam es reggel mar elitta az agyat es nem en visitottam hanem az occse (aki eleg keson szuletett egyebkent )fennt a szobaban az emeleten. az occse mindig bejarkal hozzank lop a taskambol feltur mindent megeszik mindent es nemhagy sokszor minket ket percre egymassal foglalkozni minden nap es hetvegen is parom aztmondta nem szol ra mert meg kicsi. Szerintem akkor sem kene ilyenkorban megtanulni hogy lopjon. ha bezarom az ajtot, az elozo kulcsot egyebkent valaki eltuntette azota se lett meg (direkt,mert h miert zarjuk ki az oreglanyt a sajat lakasabol...) akkor pedig dorombol a kisgyerek pl ha netantan kettesben leszunk ... egy heten egyszer
2016. jún. 7. 08:03
 3/12 A kérdező kommentje:
ugy bejon egyebkent az oreganyja a szobaba sokszor hogy nemis kopog abszolut. igen nem ved meg mert akkor nem adjak oda neki a kocsit meg aztmondtak neki ha nemtetszik amilyenek ellehet ballagni. o neki mondanak egyebkent mindent rolam. es aztmondta egyszer mikor ideges volt hogy mar nagyon nagyon unja. megtudom erteni enis unnam mondtam neki akkor legyenek egyenesek nekem mondjak ne neki.
2016. jún. 7. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mielőbb elmennék onnan, ahol ennyire nem látnak szívesen, és még csak ki sem áll érted.
2016. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden kommentelőnek ment a zöld kéz köszönöm hogy segítetek!
2016. jún. 7. 08:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az elettarsaddal egyutt a csaladjat is megkapod. Raadasul lathatoan az elettarsad sem nagyon hajlando kiallni erted. Nem is tudom hogy hagyhatja hogy ilyeneket tegyenek a parjaval.

En azonnal lelepnek.

2016. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 omba ***** válasza:

Mi a jó neked ebben?

Szereted, gondolom... de ha nem áll melléd egy ilyen diliházban.

Költözz el, ha szeret, majd megy utánad.

Ott csak megőrülni fogsz!

2016. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően az a probléma, hogy a párod nem tud elszakadni az egyértelműen ártalmas családjától. Rá is negatív hatással vannak, a kapcsolatotokra is. Hiba volt visszaköltözni, ha már egyszer elköltöztetek.

Az pedig nem egy szép gesztus tőle, hogy "nem hagy el", hanem inkább visszavisz a mérgező környezetbe. Ebben az esetben ha igazán szeretne, inkább elhagyna.

De a legjobb megoldás természetesen az lenne, ha külön tudnátok költözni. A párodnak egyébként szüksége lenne egy jó pszichológusra is, mert az ilyen családok hatása maradandó, elköltözés után is "viszi magával" a problémákat.

2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Hogy lehetsz ennyire hülye???
2016. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
F.sznak nyafogsz? Caomagolj....Látszik hogy idióták és nem is fognak megváltozni. Kiírhatsz még 20 kérdést akkor is idióták maradnak. De tudod a legnagyobb idióta te vagy ha még ott vagy. Kapjál már az agyadhoz. Annyira fel tud bosszantani hogy emberek mit eltűrnek...Neked meg szüleid is vannak akik segítenek.
2016. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!