Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja elfogadni a múltam, pedig már egy éve együtt vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ő a 4. fiú az életemben...miután összejöttünk nagy nehezen elmondtam hogy volt egy 1éjszakás kalandom, részeg voltam és megbántam...illetve 4 hónapig összejártam egy idősebb sráccal...és ezt nem tudja elfogadni.

Már a kapcsolatunk előtt jóba voltunk és együtt szidtuk az ilyen lányokat akik belemennek egyéjszakás kalandba vagy hasonlo...és mégis velem is megtörtént, de nem mondtam el neki, úgy hogy csak néha beszélgettünk...majd később összejöttünk kiderült minden és nem tudja elfogadni, hogy a lány akit szeret kihasználták és megaláztak ezzel és én meg belementem.

Azt mondta minden nap az eszébe jut és nem tudja elfelejteni, mert nem igy ismert meg. úgy érzi hogy megtalálta a tökéletes lányt, akinek nincs semmi a multjába és amikor összejöttünk és kiderült akkor ez a felállított kép ledőlt...és vége. már nem az a lány vagyok a szemében akinek hitt.


fel fogja valaha dolgozni? nekem is rosszul esik amikro felhozza...mert ugy érzem magam mint egy utolso rib<nc, akinek ezentúl meg se forduljon majd a fejében hogy valaki hozzányulna vagy szeretné....



várom a véleményeket, tanácsokat. köszönöm


21/lány



2016. máj. 17. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudok mindent a sztoriról, de én otthagynám a helyedben. Konkrétan leqvázza azt akit szeret. Nem tök mindegy, hogy mi volt akkor, annak kéne számítania, hogy mi van most.

Persze az is rátesz egy lapáttal, hogy te is úgy érzed magad, mint egy prosti. Nem kéne. Akkor ez volt a döntésed, akkor jó volt és ennyi. Nem történt tragédia.

Az ilyen erkölcs csőszök nem fogják ezt feldolgozni soha. Ha egyszer összevesztek valamin, akkor folyamatosan ezt fogja felhánytorgatni, akkor is ha 10 éve együtt vagytok és azóta nem tettél semmi kifogásolhatót. Én a saját érdekemben nem maradnék ilyen fickóval.

2016. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Most mit kell ezt így túldramatizálni?

Sokkterápia!

Váratlanul hagyd ott!

Meglátod, nagyon rövid időn belül vissza fogja magát könyörögni!!!

Egy évi bruttó fizetésemben le merném fogadni, márpedig nem 2 misiről van szó! ;)

2016. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

A baratod tul sokat vergodik a multon.


Megertenem, ha mondjuk gyilkossagot kovettel volna el vagy valami, de hat nem lehet a mai vilagban elvarni, hogy a lanyok kizarolag kapcsolatban szexeljenek, ha az alkalmira is van igenyuk. Meg csak nem is vitted tulzasba, szoval nem hiszem, hogy ez ennyire elfogadhatatlan. :/


Elofordulhat, hogy mas problemaja van veled, amit azzal akar elkendozni, hogy a multadon lovagol? Erdemes lenne beszelni vele errol, nem biztos, hogy a valodi okot kommunikalja feled, ami zavarja.


23N

2016. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan, itt nem az van, hogy nem tudja feldolgozni, akkor már rég nem lenne veled. Vannak ilyen elcs-szett agyú birtoklásmániás emberek, akik felnőttként is képtelenek feldolgozni, ha nem ők az elsők a másik életében, de az ilyen nem is maradt volna veled, miután kiderült. Kérlek szépen itt az van, hogy van veled szemben egy ütőkártyája, amit bármilyen helyzetben hozzád tud vágni, hogy utána puncsolhass, szabadkozgass, bocsánatot kérhess, ő meg nagy kegyesen élvezkedik a megaláztatásodban egy darabig, majd elteszi későbbre az aduászt, amikor a helyzet úgy hozza neki.


Tipikus hatalmi játszma, nagyon tapasztalatlan és naiv, vagy nagyon vak vagy, ha ezt nem látod.


Megaláz, lábtörlőként kezel, nem tisztel. Szeret, azt mondja. És szerinted ez mégis milyen szeretet? Ez kell neked?


Vagy elfogadod, hogy még X évig (amíg ki nem dob, természetesen erre hivatkozva, vagy épp valami másra, ami kizárólag a te hibád) mindenben te leszel a hibás és mindenre jön az, hogy mekkora k-rva vagy, akkor hajrá.. de én, mint egészséges önbecsüléssel rendelkező felnőtt nő, iszonyat gyorsan dobnám ezt a büdös tahót. Változni nem fog, azt felejtsd el, rajtad áll, mit kezdesz a továbbiakban.

2016. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Az a gond, hogy sokáig átverted, és másnak mutattad magad.

Előadtad, hogy óóóó, te aztán nem, épp most fognak szentté avatni, és micsoda csúúúnya, csúnya dolog az egyéjszakás.

Erre fel tessék, kiderül hogy te se vagy különb, mint akiket szidtál, csak jobban titkolod.


Na, ez itt a gond. Nem az alkalmi szex.

Ő megszeretett egy konzervatív, hűséges, nehezen kapható lányt, és erre kiderül rólad, hogy baromira más vagy.


Nem azt jelenti, hogy többé nem fogsz kelleni senkinek, meg nem fog senki szeretni, de ez a fiú biztos, hogy nem tud sem tisztelni, sem úgy szeretni, ahogy te elvárnád.

A legjobb, ha elválnak útjaitok, ne várd meg hogy kirakjon, legalább most legyen benned tartás és büszkeség, és tedd ki szépen a fiút, mert jobb bánásmódot érdemelsz.


Legközelebb meg ha megcsinálni nem volt ciki, akkor felvállalni se legyen az, vagy ha barátaid előtt is szégyelled, amit tettél, akkor lehet hogy mégsem kellett volna belemenni minden megalázó szexkapcsolatba.


4. fiú, plusz két alkalmi, vagy összesen 4? Mert 21 évesen 6 fiú már nem kevés.

Tudom, tudom, van aki három nap alatt elkoptat ennyit, de ettől még semmivel sem nagyobb dicsőség.

2016. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én az eddigi kapcsolataimban vagy ismerkedések során egyszer sem emlékszem arra,hogy egyáltalán ez szóba került volna,hogy egyáltalán hány pasival feküdtem le vagy hány csaj volt meg neki, nem kimondottan faggattuk egymást. Jó persze,nyilván akivel meglehetett beszélni, el is mondtam neki,vagy ő nekem..de talán a legutolsó kapcsolatomnál került szóba először.


Viszont megkéne mondanod a barátodnak,ne a múltban éljen amikor köze sem volt hozzád,kivel mikor hol vagy,mit csinálsz, hanem a jelenben, hogy most vele vagy együtt...

2016. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel már nem tudom, mit lehetne tenni. Persze, hogy állandóan olyan képek villognak a szeme előtt, amikor amazokkal vagy. Remélem, legalább részleteket nem meséltél szegénynek.

A jövőre nézve vond le a tanulságot, hogy a régi kapcsolatokról nem szabad beszélni az új kapcsolatban. Teljesen felesleges. Ne is kérdezz és ne is mesélj.

Nem a pasi a hibás, hogy rágódik a múlton, hiszen te kezdted úgy a kapcsolatot, hogy belekeverted a múltat és elmondtad. Ha nem teszed, akkor tiszta lappal indulhattatok volna.

2016. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem az egyéjszakás és az alkalmi a gond mindenki követ el hibákat már ha ezeket hibának lehet nevezni.Hanem az hogy te kialakítottál magadról egy hamis képet miközben ugyanazt művelted mint azok a lányok akiket szidtál.Egyébként meg egy egészséges önbizalommal rendelkező FÉRFIT ez nem igen zavarna max. azt mondaná ejnye-bejnye lépjünk tovább.
2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4 az összes! volt egy 2 éves kapcsolatom majd a 2 srác és most a barátom.



Mi az hogy én kezdtem a kapcsolatot ugy hogy belekevertem a múltat? Elöször csak barátként beszélgettünk, úgy miért mondtam volna el hogy mi történt?


honnan tudtam volna hogy valaha összejövünk??

2016. máj. 17. 16:06
 10/23 anonim ***** válasza:

De hiszen azt írtad, hogy azután mondtad el, miután összejöttetek:

"miután összejöttünk nagy nehezen elmondtam hogy volt egy 1 éjszakás kalandom, részeg voltam stb."

Erre írtam, hogy nem kellett volna.

2016. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!