Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit gondoljak? Lassan 4 éve, hogy Együtt vagyunk. Velem feküdt le először, kb 3,5 éve, előtte nem volt senkivel. Napokban beszélgettünk erről és azt mondta, hogy kipróbálná másokkal is, hogy milyen lehet.

Figyelt kérdés
Elmondása szerint nem tenné meg, de faggattam a témában, hogy a tapasztaltakkal függően mással vagy többször is kipróbálná. 2 hetente látjuk Egymást, meló és kolesz miatt. Azt mondta, a szex jó velem, csak van benne egy kis kíváncsiság. Kezdjek aggódni, hogy megcsal, vagy tényleg megteszi-e?

2015. jan. 13. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja tenni.
2015. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 CptTomato ***** válasza:

Tőled is függ megcsal-e ..pl hajlandó vagy-e új dolgokat tenni...

Lehet maradi vagyok de ha ilyesmi ennyi idő után felmerül az a kapcsolat rossz.

2015. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Bennem is lenne kíváncsiság, hogyha még csak egy férfivel lettem volna. Van rá esély, mindenképpen beszéld meg vele, és ő majd elmondja hogy mit érez.

22N

2015. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Közöltem Vele, hogy ha megteszi, nem tesz jót a kapcsolatunknak, szakítok Vele. Azt kaptam választ, hogy én már jó pár csajjal lefeküdtem régebben, kapcsolatunk előtt, Neki meg én vagyok az első pasi, szeretne tapasztalatot szerezni.
2015. jan. 13. 23:16
 5/18 A kérdező kommentje:
CptTomato! Milyen új dolgokra gondolsz? Csak azt ne mondd, hogy engedjem meg Neki!
2015. jan. 13. 23:22
 6/18 RRR ***** válasza:

akkor gubanc lett

le fog

készülj fel rá

ő már eldöntötte ezt

2015. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ő a lány? Akkor biztos, hogy meg fog csalni. Az első jelnél kérdezz rá és ha igen, dobd ki. Nem érdemes tartogatni egy csalfa lányt.
2015. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudnám, hogy megtette?
2015. jan. 13. 23:28
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ja, hogy ő a lány? Akkor biztos meg fog csalni"

Ez mi a franc??? Na menj te a búsba, hímsoviniszta állat

2015. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el vagy szakítsatok, szórakozza ki magát másokkal is, aztán béküljetek ki. Meg fog csalni!
2015. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!