Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hallottál már olyanról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már olyanról hogy együttélés után különköltöztek, de nem szakítottak?

Figyelt kérdés
összeköltözés, együttélés, szétköltözés, együttmaradás...

2016. jún. 18. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Párom szülei először külön szobába, most már külön lakásban laknak, egymás mellett. De együtt vannak, jól megvannak. Csak nem viselik el egymást ha sokáig kell egy helyen lenniük. :) Van ez így.
2016. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudok ilyet,hogy szétköltöztek és jártak utána.Később megint összeköltöztek és együtt vannak már sok éve.Azt már nem tuom,hogy mennyire jönnek ki jól,mert régen beszéltünk.
2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anno ismertem egy párost, akik akkor már kb. 5 éve voltak együtt, és kipróbálták az együttélést, de nem ment nekik. Ugyanakkor nem szakítottak, hanem még éveket húztak le egymás mellett. Bár azt hiszem, már nincsenek együtt.
2016. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, egy szaktársam volt így a barátjával olyan 2 év után, azt mondta, túl korai volt az összeköltözés, kijött elég sok probléma így, szóval váltottak, és nem is tervezik a közeljövőben. de együtt vannak már 3 éve.
2016. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát igen.

Nagyon rendetlen, de minden másban okés a dolog.

Én meg nagyon rendszeretető vagyok. Még a szennyes ruhát is összehajtva teszem a szennyestartóba.

Úgy döntöttünk inkább folytatjuk külön mint hogy egymás agyára menjünk.

2016. jún. 19. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A párom és én így vagyunk, igaz, mi az egyetemi tanulmányaink miatt laktunk egy évet együtt külföldön (ösztöndíjjal voltunk kint)és így volt a legkedvezőbb. Aztán mikor hazajöttünk ugye külön költöztünk, egy éve vagyunk így lassan, de ősztől ismét összeköltözünk, ha minden jól megy és találunk munkát, hogy eltarthassuk magunkat. Nem akarunk tovább a szülök nyakán élni.
2016. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős kérdező. Én az első naptól húztam egy láthatatlan vonalat a szobánkban (szerencsére nagy a szoba).

Az ő felén ő tart rendet (ami nekem kupi amúgy), a másik felén pedig én tartom a saját rendemet. Nem rakjuk át egymáshoz a cuccainkat.

Mindenki hülyeségnek gondolta, de 4 éve lakunk így és soha nem kellett vitatkoznunk a rend miatt.

Érdemes ilyen alternatív megközelítésekben gondolkodni szétköltözés előtt, legyen akármi a probléma.

Hajrá!

2016. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam.. pár hónapig maradtak együtt...mi a terv a jövőre nézve ha nem tudtok együtt élni?
2016. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!