Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom ver engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ver engem?

Figyelt kérdés
Éjjelente gyakran arra ébredek, hogy a barátom csapkod, kiabál. Én sokáig fent vagyok, rosszul alszom, de mióta együtt élünk, már nem alszom többet 4-5 óránál, mert miután elalszik, elkezd álmában beszélni és csapkodni a karjaival. Legutóbb azt mondta: neked ez jár!! Ez lehet, hogy tudatos, csak letagadja? Már foltokkal járok dolgozni, és egyáltalán nem vicces. Nem tudom mit tegyek, ha ébren van is hirtelen felkapja a vizet, de nem ütne meg. Tippek?

2016. jún. 15. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nincs másik ágy???
2016. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
9%
Az asszony verve jó.
2016. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Haaat ez fura, nalaunk ez ketszer elofordult engem meg almaban sem vert meg, hanem valami remalma volt, kiabalta es rangatta a hajamat,ugyhogy orrba vagtam amitol felebredt, mert elkezdett verezni az orra. MIndketten elnezest kertunk, de nala tudom, h nem szandekos volt.


A masodik eset ismet hajhuzasos volt, de en is aludtam es almomban kicsavartam a csuklojat amire velebredt, ismet mindietten elnezest kertunk:-)))


Azota osszekotom a hajam este, es azota sem volt semmi problema:-))Ha hallom h almaban beszel, vagy nyunnyog, akkor atolelem mert remalma van.


Ha foltok vannak rajtad az nem oke, az meg foleg nem h kozli h neked ez jar. Erted, valaki alszik, az almaban sztem nem tamad meg, max elkezdi tepni a hajadat szoval en mas agyba koltoznek a helyedben:-)

2016. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális! Mindenképpen ki kéne vizsgáltatni.
2016. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek az alfahím kell. Nesze!
2016. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Fogadok te is rendes, kedves srácnak gondolod magad, akit ezek miatt a (nemlétező) tulajdonságaid miatt kerülnek a nők, nem pedig azért, mert súlyosan lelki beteg vagy. Csak így tovább!


Kérdező, aludjatok külön addig, amíg nem talál valami megoldást erre a pasid. Ha amúgy normális, akkor őt talán még jobban bántja, hogy öntudatlan állapotában bánt téged, ha meg azt mondja, hogy túlreagálod, az jel lehet arra, hogy nem a megfelelő emberrel vagy.

2016. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen.Az "azt érdemled",egy rossz viccnek indult.

A hapinak pszichés gondjai vannak.Ideje szakember segítségét kérnie.Félelmeivel önmaga nem fog boldogulni.

Nem hiszem,hogy direkt bántott.

2016. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvost!

De mit szól ő ehhez?

Azért, hogy kék-zöld foltjaid vannak, ahhoz nagyok kell ütni.

Vagy próbáljon meg valami nyugtató félét, hátha


[link]

2016. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sztem direkt csinálja. Én nem vagyok ennyire jóhiszemű...
2016. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

avontnl válaszolónak:


Aki ébren kedves miért bántana szándékosan éjjel?Nincs indíték!Téves következtetés.

2016. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!