Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, csajok, asszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, csajok, asszonyok: ti elmondjátok a pasitoknak, ha kozmetikushoz mentek vagy voltatok?

Figyelt kérdés

Oké, én is érzem, hogy kicsit hülye kérdés vagy fölösleges, és jó kérdés az, hogy miért kérdés ez számomra, de valahogy olyan kínosnak érzem... Oké, akkor én vagyok a hülye - ennyi?

És ha nem mondjátok el, akkor mit mondtok helyette? Egyenesen kamuzás barátnővel találkozás? De miért hazudjunk fölöslegesen? Annyira azért nem nagy cucc...



2016. júl. 3. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm el szokta mondani, főleg amikor én viszem el kocsival a kozmetikushoz. :) De ő is tudja hogy én mikor megyek, nem csinálunk ebből titkot. :)

F

2016. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha kozmetikushoz megyek a barátom tudtával, akkor mi van?

Most ez a kérdés komoly? Vagy egyáltalán mire akartál kilyukadni?

Kínos? Mi benne a kínos?

Magyarázd már el!

2016. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Őő persze. Nem értem, hogy miért kellene eltitkolnom. :)

Ez olyan, mintha eltitkolnám előle, hogy leugrok a sarki boltba kifliért. "Nem Kicsim, nem, én soha nem megyek boltba, a kifli magától terem." :D

Még a nőgyógyász sem nagy cucc, a kozmetikust meg nem is értem...

2016. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Botoxoltatsz vagy miért nem tudhatja?
2016. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga sem tudja.
2016. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Férfiként hozzászólok, bocsi.

A legtöbbünket szerintem egyáltalán nem érdekli az ilyesmi, nem kínos. :)

2016. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mégis miért lenne kínos????? :D


WAT

2016. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem járok kozmetikushoz, csak bőrgyógyászhoz, de a fodrászt elmondom, meg úgy általában bárhova megyek, szólok neki. De mi már együtt élünk, szóval azt is tudjuk, ki mikor kakil (szoktunk szólni egymásnak, hogy ha pisilnie kell, most menjen), sőt, én konkrétan az orra előtt epilálok, mert a panelfürdőben nem férek el, így marad az ágyon ülés. :) Gondolom, friss kapcsolat, nyugi, később nem fogsz ilyesmin feszengeni.

Egyébként miért érzed cikinek? Senki nem tökéletes, pl én nem vagyok pattanásos vagy túl zsíros bőrű, viszont gyakran visszatérő ekcémám van. És hát a problémákat kezelni kell, nem?

2016. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán elmondom, nem kínos :) Végig mellettem volt az aknékezelés ideje alatt, ahogy bármelyik dokit elmondok amúgy, akkor szoktam szólni amikor bejelentkezek hogy ha felhív és nem tudom felvenni, tudja hogy ott vagyok és ne ijedjen meg.

De pl a ciklusomat is tudja. A saját naptárában jelöli és így tudja mikor lesz a következő. :D

Amúgy is látja hogy pl egy napig piros vagyok bármitől (akár gyanta, akár kezelés, tudja hogy nem magától tűnik el a bajusz vagy a szemöldök :D ) így nem gondolja hogy allergiás vagyok vagy baj van. Utazást akár meglepetést is így tervez hogy tudja mikor lesz meg a havi, és előtte pár nappal már nem akad ki ha kicsit érzékenyebb vagyok, tudja az okát. :) Ő volt az első pasi akivel ez amúgy az első héttől így működik (két hónappal azután hogy összejöttünk meg is lepődtem hogy megjelent nálam csokival és filmmel, sejtelmesen, nem mondta el miért, de eltalálta az időt és akkor mondta el hogy tudja ám, pont azért szervezte így :D ) ebből tudtam hogy jól döntöttem :)

De el is szokott vinni pl fodrászhoz, tehát tudja hogyan újulok meg, érdeklődő hogy mi lesz a terv. Nem mindig, de szokott kérdezgetni hogy hogy működik pl egy kezelés vagy festés :D

Nőgyógyászhoz is vitt már el ha úgy jött ki, be nem szokott jönni mert nem szereti hacsak nem ő a beteg, de életemben nem éreztem még annyira jó döntésnek hogy értem jött amikor közölték egy rutin vizsgálat után hogy 50% eséllyel indulok természetes úton a babáért.

2016. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pláne a normálisakat.

Szerintem is logikus a visszakérdezés, hogy mi van, ha elmondjuk - nem tudom, semmi, tényleg semmi, emlékszem, hogy ilyen volt, amikor először kellett intimbetétet vásárolnom egyedül, arra is tökre rágörcsöltem, aztán kitaláltam, hogy úgy fogom a kasszás szalagra tenni, mintha kifli lenne (ha már ez a példa hangzott el fentebb is), és a probléma megszűnt. Simán lehet, hogy az, hogy hogy néznek ránk az emberek meg mit gondol rólunk a másik, mindez csak a mi fejünkben él és ezért tök fölösleges para, oké.

Komolyan kérdeztem, de értem én a komoly visszakérdezést is, hogy mi a ciki benne. Nem tudom.

Amúgy mi is együtt élünk már vagy másfél éve, és eddig valahogy mindig úgy szerveztem, hogy ezt ne kelljen ilyen direktbe belemondanom a képébe, hogy kozmetikushoz megyek - amúgy nem, nem botox, semmi extra, csak rendszeres "takarítgatás", de most pont találtam egy új kozmit, konkrétan a mi utcánkban, és konkrétan pont munka utánra beszéltem meg vele időpontot, miközben a pasim meg nagyon értem akart jönni, hogy pont akkor jön haza akárhonnan, amikor én végzek a munkából, akkor értem jön. És erre görcsöltem rá különös tehetséggel :D (önkritika, helló! :D), hogy akkor most megmondjam neki, hogy de én még nem haza megyek vagy mi legyen.

Aztán amúgy eszembe jutott, hogy pár napja-hete pont összetalálkoztunk egy kozmetikusommal, mármint rám köszönt nagy lelkesedéssel-barátsággal, nekem meg elsőre nem esett le, hogy ki volt ez, aztán úgy bosszantott, hogy addig törtem a fejem, míg rá nem jöttem, és akkor meg tökre örültem és mondtam is neki, a pasimnak, hogy á, a kozmetikusom volt - és ilyen alapon, akkor gondoltam tegnap, kezdhetem innen is a történetet, és így is történt: képzeld, kiderült, hogy van egy kozmi a mi utcánkban is, gondoltam, kipróbálom. Oké. (Oké? Ennyi? :D ) Oké, mostra beszéltem meg vele időpontot, kb. öt perc múlva. Oké. Ennyi. És ennyi. :) Tényleg fölösleges para... :) Még mondtam is neki, hogy na jó, akkor most jól nézz meg, aztán majd nézz meg jól utána és mondd meg, hogy látsz-e különbséget. :) Azt mondta, hogy hagyjál már, "én nem vagyok jó ilyen dolgokban" - pff... :) Pasik... De jó, még így is jobb, mintha őt jobban érdekelné, hogy hogy nézek ki, mint hogy ki vagyok amúgy... És még így is mondta utána, hogy wow, látja a különbséget.

A ciklus persze, hogy tök más, azt még jó, hogy ő is tudja (még ha nem is írja, de néha ő szokott rákérdezni, hogy nem kéne-e már megjönnie), persze, hogy mindenféle orvosokat megbeszélünk, de pl. hogy ki mit csinál a wc-n, hát azt nem, és nem is tartom jó dolognak amúgy ennyire kitárulkozni a másik előtt (egy listán konkrétan pont ezt olvastam, mint az egyik legfontosabb szabály az együttélésben, hogy sose wc-zzünk egymás előtt/nyitott ajtóval).

Na mindegy, részemről a probléma szavatossága lejárt :) (avagy probléma megoldva), a 9. hozzászólónak meg dupla like-ot is adnék! :)

2016. júl. 4. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!