Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, csajok, asszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, csajok, asszonyok: ti elmondjátok a pasitoknak, ha kozmetikushoz mentek vagy voltatok?

Figyelt kérdés

Oké, én is érzem, hogy kicsit hülye kérdés vagy fölösleges, és jó kérdés az, hogy miért kérdés ez számomra, de valahogy olyan kínosnak érzem... Oké, akkor én vagyok a hülye - ennyi?

És ha nem mondjátok el, akkor mit mondtok helyette? Egyenesen kamuzás barátnővel találkozás? De miért hazudjunk fölöslegesen? Annyira azért nem nagy cucc...



2016. júl. 3. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te mindent ennyire túlagyalsz, vagy csak az ilyen egyszerű dolgokat? :D


nem lennék a fejedben :DD

2016. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úristen 😄 Remélem hogy troll vagy 😄 Ha nem, az nagyon gáz. Hogy tudsz így normális kapcsolatot kialakítani mikor piti dolgokat nem tudsz megbeszélni a pároddal. Hogy mondod el neki ha valami gond van, vagy nem jó a szex mert valamit nem úgy csinál hogy neked jó legyen vagy mittudomén. Komolyan együtt éltek?
2016. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért ciki a kozmetikus?

Még mindig nem jöttem rá.

Nem óvszert mész venni, csak egy emberhez mész, aki arckezelést csinál.

A házi orvosból is ekkora ügyet csinálsz? Azt sem szabad tudnia a barátodnak? :D

2016. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jezusmarjaaszentjozsef. Vegyel be valamit.
2016. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, különleges képességem van az egyszerű dolgok túlbonyolítására! :) De nem, nem szedek rá gyógyszert, helyette a humort használom! :) Köszi a válaszokat, téma lejárt.
2016. júl. 24. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!