Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek miért kérdezte meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kérdezte meg?

Figyelt kérdés
Nem régen voltunk esküvőn párommal és jól éreztük magunkat nagyon. Sokat táncoltunk és sokat bújt hozzám, még a barátai is szerinte meglepődtek. Megkérdezte tőlem, hogy nekem tetszik-e a menyasszonyi ruha amit a menyasszony visel. Mondtam neki, igen, de mutogattam neki a telefonon néhányat amit én is felvennék. Kérdeztem tőle miért kérdezte ezt? És azt mondta, hogy elmondja, ha itt lesz az ideje. Mondta a lakodalomban, hogy le tudná velem élni az életét. De az is lehet, csak én képzelek bele sokat nem tudom. Én 27 vagyok ő 42. Lehet csak érdeklődött a divatról :D Régebben beszéltünk arról, hogy kinek mi a fontos, én mondtam, hogy nekem ez fontos, ő meg mondta szerinte nem egy papírtól lesz jobb a kapcsolat. Látta rajtam akkor, hogy megbántott vele. Később is beszéltünk erről és mondta hogy ez nem azt jelenti nála, hogy nem kérné meg a kezem. 9 hónapja élünk együtt, azt mondja 1,5 év 2 év múlva szeretne velem családot is. Nem mondta meg miért kérdezte meg, hogy nekem tetszik -e a ruha azóta sem :D

#együttélés #eljegyzési gondolat ?
2016. júl. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem eljegyzésen gondolkozik.
2016. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban lesz a szülinapon, de nem akarok túl sokat beleképzelni , nehogy csalódás legyen a vége :) Mondta pár hónappal ezelőtt, ha gyerek lesz valószínű elvenne. Mondjuk engem nem zavarna pocakosan sem, annak is örülnék. Bár vigyázok ezzel a dologgal, mert a szülei rossz házasságban élte, tesója is elvált. Mondtam neki, hogy attól ez nem rossz dolog, csak ők nem vigyáztak eléggé egymásra, akiknek ilyen rosszul működött vagy elváltak. Egyébként szép volt az esküvő, a párnak már volt 2 gyereke és 9 éve éltek együtt. Amikor ott voltunk a házasságkötő teremben is magához húzott. :D Mondjuk ő mindig kedves , inkább nem élem bele magam :D
2016. júl. 6. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
De aranyos :) Szerintem is gondolkozik az eljegyzésen, de azért a szülinapba ne éld bele magad, én ha pasi lennék, tuti nem szülinapkor kérném meg a barátnőm kezét, bár fene tudja.
2016. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azota valami?:(
2016. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinüleg ihatott is hamár esküvö volt és az esküvön elgondolkodhatott rajta de azota visszatértetek a valo életbe
2016. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Józan volt ;-)
2016. júl. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!