Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon szegény környezetből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szegény környezetből jövő lány es átlagos anyagi körűlményü pasi hosszú távon működhet? Házasságban is?

Figyelt kérdés

Làny:25 kis közepesen eldugott falu szüleivel, anyukàja dolgozik apukàja rokkant nyugdìjas, megtermelnek mindent a kertbe tyukokat is tartanak...Van 3testvére legnagyobb nővére elvàlt a làny szülei nyakàra hordja a gyerekeket. Vàlyog hàzban laknak és nincs bent vìz. Munkàja biztosìtàsi ügynök vagy bejön vagy nem van amikor 2000bukik egy tàrgyalàson ami sikerten oda utazik stb..

Fiú: 30 szüleivel lakik. Sajàt autó hitelre. Fundamentaja gyülik. Normàl 3szobas elővàrosi lakàs sajàt szoba teljesen felújitva részben ujra butorozva.

Csalàdi rokoni szinten biztos anyagi hàttér.

Sokan mondjàk ha most nem is de mivel az emlitett lànynak a biztosìtósdi "àlom munka" a làny aprànként ràtelepszik anyagilag a pasira szül 1-2gyereket es közös normàlis jövő helyett egy közepesen szegényes csalàdi élet vàr a pasira..Mivel a lànyéknàl nincs bent vìz a hàzba forgótàrcsàssal mos gàzon melegìt vizet ... ugy lessz vele pasi majd keres annyit ami ezekre elég. Làssuk be sok pasit kiforgatott a nő a pénzéből. Nem dolgozott szűlt 1-2 gyereket anyagi gondnàl vitt mindent..



2016. júl. 9. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Làssuk be sok pasit kiforgatott a nő a pénzéből. Nem dolgozott szűlt 1-2 gyereket anyagi gondnàl vitt mindent.."

ilyen mentalitású nő mellett semmi nem működhet, hisz iparszerűen űzi a pasik perelését :D


23F

2016. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van olyan mosógép ami nem forgótátcsás?
2016. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen autómata forgó dobos... Forgótàrcsàs olyan mint egy nagyranőtt centrifuga
2016. júl. 9. 09:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ha ez egy igaz sztori, akkor én milliomos vagyok Pesti önállóan fizetett albérletemmel, meg a 220 nettómmal. Még egyedülálló szülőként is.
2016. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz...Nekem 120a nettóm a vàllalkozó hölgynek mikor mennyi jön össze...
2016. júl. 9. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egy fiktìv sztori, vagy érintett vagy a dologban?
2016. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ő a csávó, vagy a csávó egyik havernője
2016. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A lánnyal inkább az a baj, hogy nem tör ki.

Lehet tanulni, hogy ne csak biztosításokkal sefteljen, levelezőn tanulni.

Ha megtermel egy fél fizetésnyi kaját akkor oké átmenetileg, bár ez normál nyolc óra mellett két ember összehozza.

2016. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen nagy anyagi különbségekkel megalapozott kapcsolatom volt egy vidéki lánnyal.

Nem is a vagyoni különbségek voltak a jellegzetesek, hanem a perspektívabeli és hozzáállásbeli különbségek.

Neki egy érettségije volt csak, amivel messze ő volt a legmagasabb végzettségű ember az egész tágabb családja körében(volt, hogy meg is kapta az anyjától egy veszekedés alkalmával, hogy "menj te a többi okoshoz..."), ezzel szemben nekem 2 diplomám volt, de soha nem éreztettem volna vele, hogy emiatt kevesebb lenne nálam.


Amit viszont nem tudtam lenyelni, hogy nem volt benne tartás. A házuk előtt volt a buszmegálló, ami a pályaudvarra vitt egyenesen. Egyszer mentünk volna Pestre és vagy negyed órán át szinte könyörgött a sógorának, hogy vigyen már ki minket kocsival.

Mivel az én nevemben is beszélt, engem ez nagyon zavart. Én soha az életben nem könyörögtem senkinek és nem is fogok. Sokkal büszkébb vagyok és a családom is ilyen. Mikor ezt szemre hánytam neki, visszafordította azzal, hogy az ő normális családjában ők segítik egymást és szabad "kérni".

Az ilyesmi sokkal inkább törte meg a kapcsolatunkat, mint az anyagi körülmények vagy a kilátások.

2016. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően anyagi okok miatt nem lehetne gond. Ha viszont nem akar mást csak dugni meg szülni akkor ott már más a helyzet. Meg lehet élni így is, de a fent leírt hölgyemény szerintem nem valami megbízható - ezen a ponton lett belőle veszett ügy.
2016. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!