Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen egy full gazdag pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy full gazdag pasi csaja lenni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 15:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem.. Csak annak érzi magát.
2016. júl. 16. 16:10
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
Szóval csak annak érzi magát... tehát mondjuk transzrib.anc?
2016. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
*csajának ;)
2016. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
Ha a pasi normális, akkor biztos jó. Én kényelmetlenül érezném magam mellette, neki egészen más életszínvonala lehet, drága cuccok, drága nyaralások stb. Vele szemben én meg elvagyok itt a kis albérletemben és próbálok saját lábra állni. Nagyon máshol tartanánk az életben, túl nagy lenne a különbség, és ez zavarna.
2016. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon boldogító,de csak ha szeret és lelkileg összhangban vagyunk.Másképp nem lennék vele.Bár nem tudom mennyire gazdagra gondoltál,azért nem a felső tízezerben van.
2016. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Igen, itt kérdés, hogy a "full gazdag" az pontosan mit jelent. A párom fizetése bőven felülmúlja a magyarországi átlagot (de még a budapestinek is a jelentős többszöröse), de azért nem annyival, hogy minden hétvégén nyaralni menjünk Hawaiira. Vagy bárhová. Van autó, még ha nem is a legújabb és legdrágább fajta, igényes és nagyon jó albérlet, de a saját házra gyűjtögetni kell, az esküvő árát nem a bal hátsó zsebből húzzuk elő egy pillanat alatt. De mindezek mellett nincsenek anyagi problémáink, nyugodtan élünk, megengedhetünk magunknak elég sok mindent, ami talán másnak komolyabb megterhelést jelent.

Alapvetően ez az érzés megnyugtató, kellemes. Nem kell aggódni, nem kell stresszelni a következő havi fűtésszámlán, relatíve sok lehetőségünk van a jövőre nézve is, ami nyilván pozitívabb életszemlélettel jár együtt és természetesen ez a kapcsolatra is pozitív hatással van. Szó mi szó, az anyagi biztonság nem egy rossz dolog.


Ha azt akartad hallani, hogy folyton ruhákat meg cipőket kapok egy szopásért cserébe, akkor nem mondom, hogy nem volt rá példa, de nem ez a jellemző, együttlétünk eddigi közel 3 éve alatt talán ha kétszer fordult elő ilyen. Azt is inkább csak mert engem izgatott a gondolat, hogy prostituálom magam :) Egyébként van nekem is egész jól fizető munkám (mondjuk, az nem lépi túl az országos átlagot, ez sajnos igaz) amiből tudom az ilyen-olyan dolgaimat finanszírozni. Az ég az után vitte fel a sorsunkat, miután megismerkedtünk és kölcsönösen támogattuk és biztattuk egymást a jobbra, szóval az anyagiak azok nem játszottak szerepet a párválasztásban, innentől kezdve ez csak egy hatalmas nagy plusz, nem az egyedüli összetartó erő a kapcsolatunkban. És minthogy jól választottunk párt, összeillünk és szeretjük egymást, minden működik közöttünk, így azt mondhatom, hogy fantasztikus érzés az Ő csajának (perpill menyasszonyának) lenni, függetlenül az anyagi helyzetétől. Amikor még feleennyit keresett és az anyjánál lakott, amíg én egyetemre jártam és koliban tengődtem, akkor is pontosan ennyire volt jó a csajának lenni :)

2016. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalatból írok: nem volt baj a párommal míg nem keresett ennyire jól. Mióta jól keres, hanyagol. Nem csajozik meg ilyenek, csak nagyképű lett. Azóta a gyereknevelést is kimeríti azzal, hogy pénzt ad, ennyi.
2016. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, milyen ember.
2016. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%
Ha normális vagy és nem egy haszonleső pina akkor valoszinuleg csak egy plusz teher, amikor én voltam ilyen kapcsolatban akkor csak idegesített, hogy elhalmoz ajándékokkal és így fejezi ki a szeretetét, ami önmagában nem gond, csak vigyázni kell, hogy a kapcsolat ne terelődjön el ebbe az irányba.
2016. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

En elonybe reszesiitem az atlagos vagy keveset kereso pasikat. Ok udvariasak es kedvesek. A gszdag pasikkal nem jovok ki.

N

2016. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!