Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen egy full gazdag pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy full gazdag pasi csaja lenni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 15:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%
Lehettem volna gazdag pasi csaja pár éve..de nekem nem jött be,hogy mindent pénzzel akart elrendezni:DÍgy nem jöttem össze vele:D
2016. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

*csajanak

Bocsi:)

2016. júl. 20. 10:32
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Kellemetlen. Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, pontosan 2x annyi idős volt a pasi mint én. Fantasztikusan kedves volt, tudtunk beszélgetni, a fél világot megvehette volna nekem, de akráhányszor elmentünk valahova engem zavart, hogy egy kis senki vagyok, hogy egyszerű vagyok, kb így mutogatni tudott h micsoda fiatal kis trófeája van. Nem ez volt a helyzet, de én így éreztem. Egyébként is fiatal voltam még, egyszerű őszinte párkapcsolatra vágytam, sétával meg fagyizással, valószínűleg kicsit sok volt amikor megjelent az életemben az óriás luxusautójával, amikor pedig körbevezetett a házában és megkérdeztem hogy lehet olyan makulátlan konyhája azt felelte hogy úgy mert még sosem használta (éttermei voltak) akkor rádöbbentem, hogy uristen ez nagyon nem az én világom, akinek még azt is meg kell gondolnia h megengedhet e magának egy kajálást a mekiben. Szóval rossz volt.

Mostmár pár évvel később máshogy gondolom, munkával meg némi pénzzel és tapasztalattal a zsebemben. Le fognak pontozni, de minden pasi gyökér, akor legalább nézzen ki jól vagy legyen gazdag. Full gazdag pasi csajának lenni pedig egész jó ha elbírod azt viselni h a környezeted Qrvának tart és letojod.

2016. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Aranyba kéne önteni a szavaidat... de még a torkodban, nehogy egy is kimaradjon véletlenül.


Ezt pedig a zsebkendőmre fogom hímeztetni:

" Le fognak pontozni, de minden pasi gyökér, akor legalább nézzen ki jól vagy legyen gazdag"

2016. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lennék eljàtszanàm a középosztàlybelit egy nőnek. Pl a sajàt cégem alkalmazottjànak adnàm ki magam 2milliós autóval jàrnék nem a 20millióssal, kivennék /vennék egy lakàst ami a hàzam 10edét éri és II. III. osztàlyu helyekre vinném randizni eleinte ha azt szereti feddném fel a való énem. Volt mindkét irànyban jelentős anyagi különbséges bnőm. A szegényebb lànyka nem tudott ellazúlni, megszokni , hogy olyan helyeken randizunk ahovà nem menne el anyagi okokból.
2016. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy kényelmetlen lenne a lánynak, az átlagosnál sokkal többet keresek és egyik barátnőm sem feszengett eddig emiatt
2016. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
Valóban, a kérdésből nem derül ki, hogy neked mit jelent a full gazdag kifejezés... Viszont több előttem szólóval is egyet tudok érteni! Amikor 19 éves voltam egy nagyon nagyon gazdag pasival voltam együtt nehány hónapig. Azért csak nehány hónapig mert egyszerűen idegesített es frusztrált, hogy mindig mindent pénzzel akart elintézni... Pl. megbeszeltuk, hogy elmegyünk este moziba, de valami közbe jött neki es mikor hazaért valami borzalmasan drága ajándékkal akart kiengesztelni. Ha elmentünk valahova hétvégén mindig valami indokolatlanul drága ajándékot vett nekem. Lehet, hogy nem voltam elég felnőtt ehhez a kapcsolathoz, de engem ez frusztrált. Viszont most 25 évesen ismét egy meglehetősen gazdag párom (illetve volegenyem) van. Annyi valtozott az elmúlt 6 évben, hogy Angliába költöztem, nekem is jól fizető állásom van amit nem hagynek ott a párom kedvéért, nem úgy, mint a korábbi parkapcsolatomban! Igy, hogy nem érzem magamat kiszolgáltatottnak, hanem meg tudok állni a saját lábamon, mar egészen más értelmet nyert számomra egy ilyen kapcsolat! Viszont mindent összevetve szerintem jo dolog egy full gazdag pasi csajanak lenni, ha megfelelően tudsz élni egy ilyen életet es a pénznél tovább terjed a kapcsolatotok!
2016. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!