Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, és 1éve ismertem meg neten, távkapcsolatnak indult az egész, de én kijelentettem már az elején, hogy nem költözök el innen, mert az életcélomat itt tudom csak elérni.

Most viszont bejelentette, hogy neki a távkapcsolat nemjó, nem bírja, de elköltözni sem akar, mert szeret ott lenni.

Tudom, hogy nem kéne érte mindent feladnom, de szeretem, és vele akarok lenni.

Szerintetek költözzek hozzá?


2016. aug. 7. 01:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és emellett a családomat is elveszíteném ezzel a döntéssel, plusz 4 évem oda, amit a célomba fektettem...
2016. aug. 7. 01:49
 2/5 fru_ ***** válasza:
100%
Elég nyomós okokat írtál a maradásra...
2016. aug. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyak az életcéljaid, akkor semmiképp se költözz!
2016. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

A nőd emellé 25+? :D


Ahogy leírtad, te maradnál. Emiatt nem kezdünk távkapcsolatba, kivéve, ha 200km-es farkunk van.


26/F

2016. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj. Én is hasonló korú voltam, hasonló döntés előtt. A (z akkori) páromat választottam, jó is volt minden még kb 1 évig, utána viszont... A mai napig bánom, hogy nem a saját céljaimat néztem, pedig majdnem 10 év telt el. A saját céljaid legyenek a legfontosabbak, a saját jövő, és az, aki annak a része szeretne lenni.
2016. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!