Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés előtt ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt ti is tartottatok ettől?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összeköltözünk és vannak dolgok, amitől tartok. Az egyik az, hogy ha együtt leszünk, hogy fogok recskázni annyit?


A másik: Nem tagadom, de én nagyon büdöset tudok sz*rni. De tényleg! Van, hogy utánam vagy negyed-fél óráig nem lehet megközelíteni a wc-t, olyan meleg és büdös van.


Általános iskola kémia óráján tanultuk az exoterm és endoterm folyamatokat, na nálam a kakilás az exoterm, olyan hőfelszabadulással jár, én is izzadok, rendesen meleg van a környéken.


Ilyen vagyok, erre még rátesz, hogy ha csúszósat, kenőset fektetek, mert akkor törölhetetlen, egyből fürdőszoba irányába veszem az utam letolt gatyával, hogy a zuhany alatt lecsapassam a barnát. Így meg nem akarom, hogy meglásson.


Nektek is voltak hasonló gondok?



2016. aug. 11. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, én nem vagyok kisgyerek. El tudom látni magam.
2016. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gotland ***** válasza:
100%

Tudom, tudom kamu a kérdés.


Viszont ha ennyire büdöset kaksizol aranyvirágbogár, akkor keress fel szakembert, mert elég durva problémákra utal, ha kiszédül tőled a család. Nem vicc. (Mármint a durva problémák. A kiszédülés rész az fix.)

2016. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel ember... minek recskázni, ha ott lesz a nőd? Vagy már hozzáragadt a kezed a fszodhoz?
2016. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártana kicsit átalakítani a táplálkozási szokásaidat.

Bárkivel előfordulhat, hogy a vacsora végterméke kellemetlenebb a szokásosnál, ha túl zsíros, túl fűszeres, túl csípős, nem elég rostos, a szervezete pedig rosszul dolgozza fel... De ha ez ennyire gyakori nálad, akkor jobb lenne odafigyelni.

2016. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

"Vagy már hozzáragadt a kezed a fszodhoz?"

😁😁😁😁😁 Nagyon nevetek!!!!

2016. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Johnny Bravo ***** válasza:
Nehogy aztan meglepődj ha a csajod még nálad is büdösebbet szarik!
2016. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, senki sem rózsaillatút sza...ik.😃😃
2016. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal nemrég összeköltöztünk. Ha "recskázhatnékja" van, segítek benne, ha büdöset szarik kinyitom az ablakot, ha pedig ő vízzel akarja lemosni a seggét, hát lelke rajta, nem akadályozom benne. Én is szoktam néha, mert menstruáció idején fokozottan ügyelek a tisztaságra odalent.


Egyéb tök általános emberi dolog amiből problémát csinálsz?

2016. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ha ez tényleg komoly akkor még nagyon de nagyon éretlen vagy az összeköltözéshez, de még egy komoly kapcsolathoz is...
2016. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen vagyok, erre még rátesz, hogy ha csúszósat, kenőset fektetek, mert akkor törölhetetlen, egyből fürdőszoba irányába veszem az utam letolt gatyával, hogy a zuhany alatt lecsapassam a barnát. Így meg nem akarom, hogy meglásson."


Esküszöm felmondok... :DD

Friss és ropogós kamu kérdés. Még meleg! (Mint a vécéd kábelezés után. ;))

2016. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!