Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő együttélés/járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttélés/járás után alakul ki a nőben olyan kötődés, hogy kövesse a pasiját külföldre?

Figyelt kérdés
Külföldi munkavállalással kapcsolatban, a pasit hívja egy cég szerződéssel dolgozni.

2016. aug. 15. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 3 hét járás volt.
2016. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezt lehetne időben mérni. Az a kérdés, hogy a barátnőd mennyire bízik meg benned, milyennek látja a kettőtök jövőjét és hogy neki milyen lehetőségei lennének.
2016. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha macho kockahas meg óriásbroi akkor sajna gyorsan
2016. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2-es jól mondja, ezt hülyeség időhöz kötni, a kapcsolatotok milyenségétől függ.
2016. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

2-esnek nagyon igaza van,én ezért nem mentem bele egy illetővel. Féltem az egésztől.

25l

2016. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ez egyénfüggő... Meg attól, hogy milyen gyorsan lesz valaki szerelmes. Pl a testvérem 1 ónap járás után (úgy, h kb semmit nem tudott a másikról) feladott mindent (munkahely, lakás, barátok, család) és követte.

10 évig voltak együtt, majd szétmentek.. azóta mindketten házasok, de mással találták meg a boldogságot.

2016. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nemcsak időfüggő. Persze 4-5-6 év után biztos nagyobb eséllyel, mint 2 hónap után, de ez nagyban függ attól is, hogy a nő érti-e az adott nyelvet, lenne-e ott munkája. Én pl. UK-ben kb. csak magyar nyelvű munkaerőt kereső ügyfélszolgálatnál meg mosogatóként tudnék elhelyezkedni, mert nekem a piaci különlegességem itt Mo.-n a kifejezetten jó angol nyelvtudásom. Mosogatónak nem akarnék menni, nem azért mentem egyetemre itthon, és ki sem akarom szolgáltatni magam egy pasasnak se, hogy én otthon ellébecolok. Mondjuk olyan emberrel nem is jönnék össze, akiről az elején tudom, hogy külföldre akar menni hamarosan... ha meg pár hónap után állna elém ezzel, inkább szakítanék.
2016. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a kapcsolat idejétől függ, hanem attól, hogy nekem ott kint mennyire lehetne stabil életem, és mit kellene feladnom. Pillanatnyilag nem költöznék külföldre, itthon stabil életem van, munkám, lakásom (minimális hitellel, amit pár éven belül letörlesztek), és egy 8 éves madaram, akit nem vagyok hajlandó magára hagyni, szóval ha költözök, ő is költözik velem. Diákként lehet, hogy mobilabb lettem volna, csak akkor nem volt lehetőségem. Pillanatnyilag senki kedvéért nem adnám fel a jelenlegi életemet. A hitelem letörlesztése után meg még a jövő zenéje.
2016. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen elmennék a párommal, ha külföldre menne. Egyedül nem szeretnék belevágni, de ketten jó lenne. Jelenleg is nemzetközi környezetben dolgozok, nekem a külföldiekkel nem lenne problémám, csak félnék egyedül menni.

25L

2016. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is elmennék, követném bárhová. Főleg ha nem kötne úgy ide semmi. 22L
2016. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!