Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hozzám akar költözni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám akar költözni a barátnőm, akivel mindössze fél éve járok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 F vagyok ő meg most lesz 19


Az egyetem miatt,szeretne hozzám költözni,mivel közelebb lenne a sulihoz( nem kéne koleszban laknia,egy vagyont fizetni valamilyen albérletért stb.)


Én nem igazán örülök az ötletnek.A lakás ahol lakok egy nagyon pici kis garzon,amit bérlek.Itt a két ember is tömegnek számít :)


Mondjuk úgy,hogy eléggé "minimál" stílusú,( szóval szegényes egyszóval)nem igazán az a lakás amit szívesen mutogatsz ismerősöknek.Nyílván látta már a barátnőm( volt fenn többször is).


Tudom,hogy a lakás mérete és adottságai miatt hosszabb távon kényelmetlenül éreznénk magunkat.


Sértődés nélkül,hogy mondjam meg neki finoman,hogy nem szeretném,ha hozzám költözne?



2016. júl. 26. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk úgy, hogy te eleve nem tervezel vele hosszútávon, csak hülyíted szegényt, de most csapdába estél.
2016. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Sok jó ember kishelyen is elfér. Szerintem , ha szeretitek, és megértitek egymást, akkor fogadd be őt magad mellé; hát mégiscsak a párod, a szerelmed, akivel jó együttlenned. Meghát nem nagyon mutogatod ismerősöknek azt a házat, hát, lehet, hogy nem forog kacsalábon, de ő mégis szívesen menne. De azért mondjuk a rezsibe beszállhatna. De mondjuk hát nem tudom, mennyivel lenne közelebb neki. Hát bakker, hát szereted őt, na! Meg nemtom, milyenek a körülményei otthon neki, hogy szereti-e őt a családja. Hát de amúgy akkor mondd ezt, hogy egy idő után már kényelmetlenül éreznétek magatokat, mert nagyon szűkös a lakás. De amúgy nem tudom, ez-e a valós ok, amit írtál, ami miatt nem szeretnéd, ha odaköltözne. Hát szerintem jobb , hogyha fizikailag is megvan az összetartozás, bármikor meg tudod ölelni; de mondjuk szívás mondjuk, ha egyszemélyes az ágy például.
2016. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Most megpróbálom részletesen leírni a lakás adottságait.


- Ha kinyitod a lakás ajtót, jobb kéz felöl található a fürdő szoba( fürdő és egyben ott van a wc is)


-Ha kinyitod a lakás ajtót, és belépsz egyet előre,ott van az előszoba, ami egyben konyhaként is funkcionál.(található ott egy rezso és a világ legkisebb hűtője kb.)


-Ha kinyitod a lakás ajtót,és belépsz kettőt előre,ott találod a szobát.A szoba tartalma egy kihúzhatós ágy,egy tv( ami falra van szerelve) és egy laptop ami az ágy alatt van.

Ha az ágyat este kihajtod,az teljes terjedelmével elfoglalja a szobát.

2016. júl. 27. 00:00
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
92%

Megmondod neki, h te ezt túl kicsinek találod kettőtöknek? Am erre rávágja: keressünk nagyobbat. Ok, keressetek nagyobbat, de akkor beleszáll anyagilag, nem fogod eltartani.


26/F

2016. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
mondd hogy sajnálod de vége van, lelépsz fekacsajokat dugni bolíviába
2016. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem annyira nem lenne gáz. Én is kis lakásban élek, igaz családi ház de iszonyat kicsi szobakonyha, minimális fürdő és ennyi. A telekrészem nagy simán elfér egy két szintes 120 négyzetméteres családi ház is úgy hogy normális udvarom lenne. Apám vette még a telket házzal együtt még 1992 ben amikor születtem, mert kifogott egy alkalmi vételt. Eredetileg azért vette hogy nagymamámnak legyen hol laknia mert 5 percre van a két ház egymástól, a nagymamám meg panelban élt egyedül és már akkor nem bírta a lépcsőzést. Persze ebből semmi nem lett a házat apránként rendbe hoztuk és amolyan kis műhely volt külön gyümölcsös volt meg ott tartottunk kerti bulikat meg ilyeneket. Amikor birtokba vettem a lakást rengeteg fa anyagom volt így építettem mellé fából garázst ami nem engedély köteles és csináltam ólat a csirkéimnek. Sok cuccom volt így alig bírtam mozdulni, és nekem is akkor a barátnőm hozzám akart költözni ő neki a közelbe van a munkahelye és a bejárás miatt. Persze mi sem voltunk hosszú ideje együtt de én szó nélkül mondtam hogy jöjjön, mivel azt terveztük hogy spórolunk és összedobjuk a pénzt abból hozzáépítünk a házra még két helyiséget plusz egy külön zárt lépcsőházat és megemeljük a tetőt és lesz felső tetőtéri rész ahol lenne nappali és két szoba meg fürdőnek is lenne hely. A konyhánk ki lenne bővítve a régi fürdő megszüntetésével. Az alsó két helyiségből egy normális garázs lenne kisebb műhellyel vagy mosókonyhával. A mostani szobánk pedig étkező meg amolyan mindenes szoba lenne. De persze ez még csak terv még sehol sem vagyunk a kivitelezéssel bár igen kicsi a lakás ha vendég jön akkor hát nyomorgunk de így ketten annyira összeszoktunk már hogy nincs gond.
2016. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jaj ne mondjatok ilyeneket,szeretem,imádom őt.

Csak egyszerűen nincs hely, ahhoz hogy imadhassam őt a lakásban is.

Lényegéven csak akkor vagyok a lakásban én is,ha alszok.

Inkább ki megyek a szabadba,programokat csinálok barátokkal stb.( még egyedül is kicsi).

2016. júl. 27. 00:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Különben köszönöm a válaszokat
2016. júl. 27. 00:26
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, szerintem legyél vele őszinte, ha szereted és fontos neked. :) Mondd el neki, hogy te mennyire szereted őt, és szívesen össze is költöznél vele, de egyedül az az aggodalmad, hogy túl kicsi lesz az a lakás kettő személynek, és nehogy ebből gondok legyenek később. Szóval ne azt mondd, hogy "ne költözz be", hanem előadod, hogy ezen dilemmázol. És akkor közösen megbeszélitek.
2016. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Áltatod magad, hogy annyira szereted. Tipikusan ez az eset:

-èrted lehoznám a csillagokat is az ègről, megtennék bármit.

-Ok, akkor gyere át!

-Hülye vagy, esik az eső!

2016. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!