Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi együttjárás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttjárás után akarnátok a pasitokhoz költözni 20on éves csajok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a szüleiketnél éltek még, összejöttök egy férfival aki egyedül él a lakásában, mikortól vágytok rá hogy odaköltözzetek.
2016. aug. 16. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre konkrét választ nehéz adni.

Valaki egyetemre jár és a szülei támogatják, igy hirtelen nem tud lépni hacsaknem a párja vállalja a költségeit.

Valakinek még nincs munkahelye átmenetileg stb.

2016. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tegyük fel hogy van keresete mindkettőnek
2016. aug. 16. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Az összeköltözés már egy kapcsolatnak egy komolyabb fentebb szinttel való lépése ami kompromisszumokból is állhat.

Nyilván jol megkell ismernem és megbíznom benne ha ilyet lépek.

Én fél év után költöztem hozzá.


26L

2016. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem fél év, vagy 1. Többet nem várnék, mert minek? Úgyis akkor derül ki igazán, hogy működik-e.
2016. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd házasság után.
2016. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5# az nagy zsákbamacska lenne.
2016. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erre így nem tudok válaszolni, mivel 19 éves korom óta külön élek a szüleimtől, és eszembe sem jutott, hogy csak akkor költözhetek el, ha lesz kihez.

Egyébként a férjemmel mindketten 25 évesek voltunk, amikor megismertük egymást, két hónap után költöztünk össze. Nem én hozzá, hanem ő hozzám, mert ő lakótárssal lakott együtt, én meg önálló, külön albérletben.

2016. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kései Sirató ***** válasza:
Ha túl vagyunk az eljegyzésen és ki van tűzve az esküvő. Úgy nem költöznék hozzá, hogy nem vagyok benne biztos, hogy én vagyok-e az igazi.
2016. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy nő, aki pár nap után, pár órás fb-os chat-elés után költözött össze egy faszival, akit nem is ismert és a pasijától kérdezte: szerinted meg fog verni?
2016. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam olyan 1 év körül.
2018. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!