Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek 6 és fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6 és fél év együttjárás után ideje összehásasodni, akkor is ha a pár még fiatal 23/24 és a lány még kicsit várna de igazából csak a kor miatt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor van itt az ideje. De a "kor" miatt csak egy gyenge kifogás.
2016. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hat év nagyon hosszú idő, nekem egy ilyen hosszú kapcsolatban már lenne igényem arra, hogy megfogalmazzuk, mit akarunk egymástól hosszútávon. Szerintem teljesen érthető, ha valaki 23-24 évesen még fiatalnak érzi magát a házassághoz, de egy 6 éves párkapcsolatban ilyenkor már az eljegyzésnek fel kéne merülnie. Nem kell rögtön összeházasodni, lehet jegyben járni egy ideig, de máris magasabb szintre lépett a kapcsolat vele.
2016. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van itt az 'ideje', amikor Ti úgy érzitek.

Csak a kor miatt? Ilyet sem hallottam még, de tényleg olyan, mintha kifogás lenne, mindegy, hogy milyen, csak ne kelljen házasodni. :) Remélem, hogy azért nem így van...

2016. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Osztálytalin ezen rinyált minden csaj... Sose értettem ezt.
2016. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy merülhet fel egy kapcsolatban egyáltalán az hogy valamit kell, valamit illik... nem. Azt kell, azt illik amit ti akartok, gondoltok. Miért érdekel ezzel kapcsolatban mások véleménye?
2016. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha csak egyutt jaras akkor nem

Laktatok egyutt mar ?

Elobb minimum egy evig eljetek egyutt

Akkor jobban kiderul h megy e vagy sem

2016. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Együtt élünk már 4 éve... megkérte a kezem januárban, igent mondtam, de a lagzival még várnék
2016. júl. 24. 12:26
 8/12 Bence_ ***** válasza:
Inkább azt vizsgáld magadban, hogy miért vársz?
2016. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Így van , bennem is felmerült: miért vársz? Mitől félsz? Mivel lesz jobb 1 év múlva házasodni?


Ezekre add meg a választ!Elsősorban magadnak, de ide is írhatod!


Ha ő az igazi, én repülnék a karjaiba, és igen, boldogan kimondanám az igent!

2016. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert olyan fiatalok vagyunk még a házassághoz, szinte még gyerekfejjel gondolkodunk, életünk tavaszán járunk még és szerintem, jobb lenne előbb tapasztalatot gyűjtenünk az életről és a világ dolgairól, mielőtt ilyen nagy elhatározásra szánjuk magunkat
2016. júl. 25. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!