Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Huszonéves lány egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lány egy majdnem 40 éves faszit választ párjának és a gyereke apjának egy szintén huszonéves srác helyett úgy, hogy a 40 évesnek már van másik nőtől is gyereke. Ez teljesen normális és igazságos így?

Figyelt kérdés
Valakinek lehet több családja is, valakinek pedig egy sem? Van igazság a Földön?
2016. aug. 22. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám 26 évesen összejött apukámmal,aki 13évvel idősebb nála, és már voltak gyerekei.

Szerintem nem kéne ítélkezni más élete felett,mindenkinek magánügye ki kit szeret,kihezz vonzódik. Semmi közünk hozzá!

2016. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért volna igazságosabb, ha téged választott volna, mert ha jól értem ez a baj.

A számokon kívül nem írtál mást, vagy nem is látsz mást?

Egy párkapcsolatban az életkor csak az egyik dolog, és nem is a legfontosabb

2016. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Huszonévesen szintén huszonéves barátom volt. És tudod, nekem az volt a tapasztalatom, hogy a sok nagy szó ellenére nem igazán tudta komolyan venni az életet - persze, voltak tervei, de hát honnan tudja ennyi idősen, hogy tényleg velem-e, honnan tudja ennyi idősen, hogy tényleg jók-e a tervek, meg mi lesz X év múlva... tudnám még sorolni.

A mostani párom jó 4-5 évvel idősebb az előzőnél. Speciel ő se elvált meg gyerekes, de - annak ellenére, hogy kevesebbet "ért el", mint a huszonéves - sokkal megbízhatóbb, és tisztában vagyok vele, hogy számíthatok rá az élet minden területén. Nem csak akkor, ha gyereket kell csinálni.


És tudod, ilyen különbséget látva akkor sem választanék fiatalabbat újra, ha egyszer vége lenne köztünk valamiért.

Inkább "vállalok be" egy olyan FÉRFIT, akinek egyszer valamiért rosszul alakult az élete, mint egy FIÚT, aki nem lát tovább a saját orránál.

2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

És mi van ha huszonévesek között is akad komoly felfogású férfi?

És milyen az hogy ő továbbörökíti magát több csajjal is (pedig egy full kretén, műveletlen, erőszakos tapló a csávó), a normális fickók meg halljanak meg utód nélkül?

2016. aug. 22. 19:51
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnsz valami objektívnek, az kétségtelen.

De ezt a nyávogást továbbörökíteni?

De azért ne aggódj, majd találsz másik lányt, akinek jó vagy.

2016. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%

"És mi van ha huszonévesek között is akad komoly felfogású férfi?"


Akkor az illetőnek bizonyára van komoly párkapcsolata, és nincs szüksége arra, hogy az idősebb pasikra irigykedjen online...

2016. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez nem irígykedés, ez botrány. Hogy lehetnek ilyenek a nők? Bezzeg ha én idősebb vagyok egy lánynál néhány évvel akkor általában csak amiatt lekoptatnak.
2016. aug. 22. 20:48
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Jesszusom ez a picsogás, egy nőnek férfi kell, nem egy hisztis gyerek. Szánalmas amit művelsz. Na élő példa vagy, hogy miért kell az idősebb férfi a nőknek.
2016. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

De mi jogon tartod számon egy nőn a szerelmi életét. Pedig te rényleg irigykedsz.

Mi ez a hozzáállás. Egy idösebb férfi ,vagyis az ideősebbeek lépjennek hátréébb,a fiatalabb férfiaknak.meghagyni a prédát?

Bolond vagy.

2016. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 fru_ ***** válasza:
54%

20 feletti lány, és 40 alatti férfi - még csak azt se látom, hogy extrém korkülönbség volna, de mindegy is.

Valahogy azt gondolom, te olyan egyszem gyerek lehetsz, és életedben most először találkozol azzal, hogy nem kapsz meg valamit (valakit).

Lesz még pár iylen élményed, úgy nősz fel, ha hiszti helyett valami kreatívabb reakciód lesz, mint a férfiaknak.

2016. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!