Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Nálatok mi az alsó korhatár lányoknál, akikkel komoly kapcsolatba is kezdenétek (=nem csak szexkapcs. )?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és az elmúlt évben (17 évesen) 4 fiúval volt randim, ebből kettő fiú fogott meg igazán. Viszont érdekes, mert pont az a kettő, akik huszonévesek voltak (22, ill 23), a másik kettő (18 évesek) kevésbé. Inkább az idősebbekkel találtam meg a közös hangot, de pont ők voltak elutasítók velem szemben. Olyan lekoptatószövegekkel jöttek, hogy még nem éltem ki magam, meg majd biztos lesz az életemben nagy csalódás, de nagy szárnyalás is. Meg hogy "maaajd, meglátod, még mit tartogat az élet, az egyetemi évek". Úgy éreztem magam, mintha dedós lennék. Egyébként külsőleg tetszettem neki, egyik konkrétan mondta, hogy szexkapcsolat szintjééig velem lenne, perszeT nemet mondtam. Ezzel szemben a két 18 éves fiút unalmasnak találtam, nem volt bennük még meg az a férfiasság, amit keresek. Fiúsak voltak. Tapasztalatlanok voltak. Bezzeg ők meg úgy tepertek, alig volt szívem visszautasítani.


Olyan bosszantó. Egyébként még egyszer másfél éve, 16 évesen is volt egy randim egy 22 évessel, de az is hasonlóan végződött.


Úgy érzem, a huszonéves fiúk inkább a saját korosztályuk-beli lányokkal tudnak KOMOLY kapcsolatot elképzelni. A tizenéveseket még komolytalannak tartják. Lehetek akármilyen okos, vicces, szép, hűséges és komoly, egyszerűen a korom alapján elutasítanak.


18/l


2016. aug. 19. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

16 az alsó határ, de inkább 17.

Sok múlik azon, hogy mennyire tudunk kommunikálni egymással :)


24f

2016. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

22, de lehet, hogy feljebb kéne vinnem az utóbbi hónapok tapasztalatai alapján. Bár én idősebb vagyok, mint akikkel te találkoztál.


26/F

2016. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a legfontosabb. Kommunikáció.


Pedig a randik jól sikerültek, sőt ők lepődtek meg a legjobban, hogy még az ő korosztályuknál is érettebben látom a legtöbb dolgot.


Beszélgetéssel se volt gond, szünetek se voltak... pörgött a dolog.

2016. aug. 19. 20:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen. Picit idősebb vagy. Érthető a 22-es határ.
2016. aug. 19. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
24 vagyok és van abban valami, amit ők mondanak. 18 évesen még elég sok változás vár az emberre, 3-4 évnyi biztos. Lehet, hogy több, nem tudom, még nem voltam idősebb :D De én is félve kezdenék komolyba egy 18 éves lánnyal, persze akadhatnak kivételek, akivel érdemes. Csak nem tudom, hogy bizonyítják be :D
2016. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell bizonyítani, pár tali után kiderül :D
2016. aug. 19. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont ezaz, hogy nem derül ki. Az emberek úgy általában szeretnek megváltozni, és ez így 20 év körül még valószínűbb. Lehet fél év után üt be nála, hogy ő nem is hajógépész akar lenni és élettervet vált, vagy látja az ismerőseit ahogy pasiznak/csajoznak, és ő is akar.
2016. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22 vagyok, és 18 alattiakkal nem igazán kezdenék. De ez csak 4 év, szinte semmiség, egy korosztály.
2016. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam nincs ilyen határ. 26 éves vagyok, de jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, így az összes barátnőm 14 és 19 év között volt eddig. Egyszerűen nekik tetszettem.

Nem hiszem, hogy a kor feltétlenül meghatározná az ember személyiségét. Persze nem azt mondom, nyilván jóval kevesebb okos, érett 16 éves lány van, mint 22... Viszont az előbbiek is előfordulnak, szerencsére. Pedig nem, nem vagyok egy kapcsolatfüggő, aki kiegyezik bármilyen lánnyal.

Szerintem hülyeség lenne elutasítani valakit csak azért, mert pl. 2002 előtt született.

2016. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és nálam a 15-21 éves kor az ami jó, de igazából azt kell hogy mondjam, hogy a 16-17 éves lányok vonzzanak talán a legjobban.
2016. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!