Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik ugy elnek egyutt, v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ugy elnek egyutt, v hazasok hogy nincs mar szerelem, ahogy mondjak csak szeretet vagy baratsag. Nekik nem egyhangu, lapos a szexualis eletuk?

Figyelt kérdés
Testileg ok is vagynak egymasra,kivanjak a masikat? Valamint jellemzo a valtozatossag is,vagy van megszokott egy ket poz meg,hogy heti,havi egy ketszer azert kene es ennyi. Foleg hosszabb kapcsolatban elok velemenye erdekel.
2016. aug. 24. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha érzem, amiről beszélsz, hogy lapos, egyhangú, és (ezért) kevésbé vágyom az egészre. Ezt el is mondtam a férjemnek, aki erre úgy reagált, hogy a lehető legváratlanabb helyzetekben, spontán felizgatott! Pl. látogatás a nagyszülőknél, bejött utánam a spejzba, és persze nem dugtunk ott helyben, de hátulról elkapott, belesuttogta a nyakamba, h mennyire szexi vagyok... fél perc az egész, és minél több ilyen "jelenet" volt, annál kívánatosabbnak éreztem magam... megint éreztem, h mennyire vágyik rám, az pedig egyenes út volt ahhoz, hogy én is vágyjak rá. :) Egyszerűen fogalmazva újra meg újra meghódít, és ez bőven elég! De ehhez kell, hogy tudja, hogy "gáz van", anélkül nem tud mit tenni! Ill. még valami: hosszú kapcsolatban előfordulnak féltesikerülz együttlétek (ha valaki tagadja, nem hiszek neki :D). Valami nem jó, nem oda nyúl-nem úgy, ahogy szeretnéd, persze vica versa. Egy jó kapcsolatban az ilyeneket ott helyben, az "eset" után meg tudjátok beszélni! "Igen szivem, alapból szeretem, ha ezt csinálod, de amikor kevésbé vagyok beindulva, csak fejben akarom a szexet, a testem nem, akkor ez és ez és ez segíthet, hogy igazán beinduljak..." Egy pár éves kapcsolatban nincs ilyen, nincs is rá szükség, de ha "eljön az idő", ne szégyelljétek tisztán, nyíltan elmondani egymásnak a vágyaitokat/érzéseiteket ezzel kapcsolatban! Tényleg segít, és a kezdeti zavart legyőzve már csak azt érzitek, hogy igen, megint "szintet léptünk", és a kapcsolatunk szorosabb és harmonikusabb, mint valaha! ;)
2016. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú kapcsolatnak van egy olyan előnye, hogy olyan szinten csiszolódtok össze az ágyban, amit egy-két éves járások alatt el se lehet képzelni.


Konkrétan olyan, mint a gondolatolvasás: csak átvillan szex közben az agyamon, hogy hú de jó lenne, ha most azt csinálná, hogy .... és nem hiszed el, de pont úgy is történik, mert egyszerűen a legkisebb mozdulatból is tudsz már olvasni.

Pontosan olyan a szex, az orál, meg minden más, ahogy te szereted, nem kell irányítgatni, nem kell mondani, mit hol keressen.

Nincs már szemérmesség: láttátok egymást betegen, részegen, hányás közben, a szülőágyon, stb. Nem fog érdekelni, ha fényes nappal meztelen vagy, sőt teljesen természetes. Bármit el tudsz mondani. Több év alatt olyat is kipróbáltok együtt, amit lehet, hogy addig eszedbe se jutott volna, de tudod, hogy vele lehet: mindig, mindenben csak addig megy el, amíg neked is jó.


Mivel a szex (is) jó, ezért az ember vágyik rá, hát miért ne akarnék valamit, ami csupa élvezet? A test pedig követeli a magáét évekkel később is, én nem tudom elképzelni, hogy havi egyszer szexeljek, nekem ennél jóval magasabb az igényem, és neki is.


Megszokott pózok vannak, de nem egy-kettő, hanem inkább 10-12. Múltkor is néztünk egy hül.ye női magazinos cikket, izgalmas, új pózokról, amit ki kell próbálni. Na, hát rárepültünk, hogy majd csemegézünk belőle. Kb. unottan lapozgattunk, hogy ez is megvolt, ez is, áh, nem tudnak ezek semmit a szexről.

2016. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!