Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tovább? Nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nekem kell költöznöm, agreszív a párom!

Figyelt kérdés
Albérlrtben lakom,én fizetek mindent,mert ő nem dolgozik.És még ő követelődzik.Most bent van közmunka miatt 50 napra.De félelembe éltem,igy döntöttem vége.De ha itt maradok ide fog jönni,és ezt nem akarom.Költözzek el???De hová 50 nap alatt??Mit tegyek??Be fogok menni a rendőrségre távoltartásit kérni.Ér valamit??Mivel nincs hová mennie,csak hozzám,szülei kitagadták,oda nem mehet.HOGYAN TOVÁBB!!!Csak normális választ várok.Köszönöm szépen.
2016. aug. 24. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Te fizetsz mindent, és te akarsz költözni? Hogyne! Fogja szépen a cókmókját és lehet menni! Még ő az agresszív, nem dolgozik, de neki legyen könnyebb dolga, aha, hogyne!
2016. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek hozzá, de a helyi családsegítő biztosan tud segíteni!! :)

A végzés jó ötlet, az bisztos.

2016. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezd azzal, h vegzest kersz (tavolsagtartasit)

Aztan johet az , hogy egy haverjahoz vagy vkihez elviszed a cuccait. En max ennyit tennek meg, ha mar vmennyi Idot megis vele voltál!

Aztan uj elet ! Sokkal jobb lesz Neked nèlkule

2016. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy nagyon jól tudjuk mit ér a távoltartási....

Efektíve semmit ha valóban agresszív a csávó.

Szerintem a legokosabb elköltözni és senkinek sem szólni róla, nehogy megtudja hová költözöl. Írsz neki egy levelet és ott hagyod a régi lakásban, hogy elköltöztél ne keressen téged, végeztetek. Ha nem akarsz bonyodalmat ezt csinálod.

2016. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs igazi barátai,igy nem tudom hová tegyem a cuccait,félek tőle,igy mennem kell.Hiába cserélek zárat,a kutya beengedi,és az ajtót 2 perc alatt berugja,addigra nem ér ki a rendőrség sem.Ő volt börtönbe,szurkálásért,önvédelemből.De miota itt lakunk,volt egy gond az egyik szomszéddal,és kést rántott,igaz a másik baltával jött.Nem akarok igy élni,elég volt.Fogházból ugye nem engedik ki az embert hétvégére??El kell mennem innen.Csak az a baj,tudja hová járnak a gyermekeim iskolába,és ott vár,vagy követ,és megtudja hol lakunk!!!Mit tegyek??A távolságtartást kérni fogom az biztos,és azzal mit érek el??
2016. aug. 25. 02:48
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit felborult az agyamban a bili.

Figyelj, kisanyám, ha voltál olyan bevállalós nagylány, hogy összeálltál egy munkanélküli börtöntöltelékkel, akiről elsőre tudni, hogy egy agresszív állat, akkor most leszel olyan bevállalós nagylány, hogy megoldod a problémát, és elhajtod a bús pi.csába.


Komolyan nem értem, hogy lehet eljutni odáig egy anyának, hogy a gyerekeire nem gondolva összeáll egy ilyen .... egy ilyen akármivel.


Válás után két gyerekkel maradtam egyedül, de nekem valahogy egyértelmű volt, hogy ilyen alakot a gyerekek közelébe se engednék, és nekem se a kell a hátam közepére se. Komolyan mondom, hogy szerintem NINCS elfogadható indok, hogy minek költöztél vele össze.


Csináld azt, hogy sürgősen keresel egy albérletet, és felmondod a jelenlegit, a ti cuccaitokat átviszed oda, a pasi cuccaival meg sza.rd le, hogy mi fog történni.

Az iskolaváltáshoz már késő, így ha van annyi esze, hogy a suli előtt bevárjon titeket, akkor gondolj arra, hogy fényes nappal van, és lakott területen vagytok: teli torokból kezdj el kiabálni, és tagadd le, hogy egyáltalán ismered ezt az embert.


Ha van munkahelyed, akkor ott is meg tud várni. Meg úgy általában, ha akar, megtalál. A távolságtartási végzés semmit se ér, mert te azt aztán lobogtathatod, attól még ha olyan a pasi, simán agyonver, mire az első rendőr megjelenik.


Azt meg kizártnak tartom, hogy egy komplett új életet tudsz kezdeni ennyi idő alatt: új munkahely más városban, új iskola a gyerekeknek, új albérlet, és úgy eltűnni, hogy esélye ne legyen megkeresni.


Most erre mit lehet tanácsolni, úgy egész őszintén?

Hogy legközelebb ne a lábad köze döntse el, kivel állsz össze, hanem használd a fejedet? Az most sokat rajtad nem fog segíteni. Megeszed, amit főztél.

2016. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem sokára jön a szokásos válasz a kérdezőtől erre a kérdésre,hogy miért egy ilyennel állt össze: "Az elején még nagyon rendes, odaadó volt..." Na de remélem megoldódik a probléma, de jó lenne már, ha rájönnének a lányok/nők, hogy nem igen lehet egy ilyen embert "megszelídíteni".
2016. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van itt olyan még,aki olvassa.??Kellene segitség.köszömöm.
2016. okt. 10. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Mihez kellene segítség?
2016. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mihez, mihez? Bejött amit mondtam, a kanja kint van és a gyerek sulija előtt zaklatja őket, mert hozzá fog beköltözni.
2016. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!