Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet kedveskedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kedveskedni egy olyan nőnek akin látszik hogy rossz napja volt?

Figyelt kérdés
Barátnőm sokszor úgy jön haza hogy látom nincs jó kedve.
2016. szept. 4. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg módon. Tudod miket szeret és azzal kedveskedsz. Veszel a kedvenc fagyijából, egy virággal, de szimplán megöleled és meghallgatod.

Ember függő.

2016. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Titusztitusz ***** válasza:
29%
Pl. öszinte és ellenálhatatlan bókokkal...
2016. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy tábla csoki, szál virág, vacsora elkészítése, forró fürdő, masszázs, kedvenc sorozatotok/filmetek, egy forró pohár tea, mellé valami nasi, stb., ezer meg ezer módon.
2016. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó.Egy a baj hazajön bemegy a szobájába (külön alszunk) és ajto becsuk. Ilyenkor még véletlenül sem lehet zavarni mert hogy fáradt és hogy szar napja is volt
2016. szept. 4. 11:21
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
jól szét kell kefélni
2016. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Azért zárkózik be, mert bűntudata van hogy minden nap megcsal. De hát már csak ilyenek a lányok...
2016. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Neked kéne őt ismerned, nem nekünk. Ha magára csukja az ajtót, akkor lehet, hogy jobb ilyenkor egyedül lennie. Nem kell nagy logika, hogy ezt kisakkozd szerintem.
2016. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Külön szobában alszatok? Biztos hogy a bnőd? Na jó csak viccelek. De vmi kell hogy legyen a háttérben ha mindig elzárkózik és még csak nem is próbál meg veled kommunikálni. Csak most ilyen vagy már előtte is ilyen volt? Én a helyedben ahogy hazaért nem is engedném hogy megközelítse a szobát amíg nem beszélt arról hogy miért csinálja ezt. De az is lehet hogy az előttem szólónak van igaza. Megcsalt és nem tud a szemedbe nézni. Bár ne így legyen.
2016. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sehogy, békén kell hagyni.
2016. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Amég ő pihen addig te mosogass el, rakj rendet hogy legalább azt ne keljen neki. Tegnap hamarabb értem haza a barátnőmnél ezért megcsináltam a házi munkát, mikor haza jött akkor panaszkodott, csapkodott stb. De közben észre vette hogy mosogatok és a csakamba borult, teljesen lenyugodva, boldogan és közben azt mondta hogy "jaj szivem úgy imádlak"
2016. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!