Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm szerint eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint eléggé irritáló tulajdonság, hogy romantikus vagyok. Tényleg ennyire rossz lenne?

Figyelt kérdés
Kész, én ilyen vagyok, de csak azt hangoztatja, hogy ez igenis mennyire idegesítő. Valahogy amióta együtt élünk, jobban érzem, hogy kötődöm hozzá.
2016. júl. 16. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nőt válasz magad mellék, aki szerint nem irritáló, hogy romantikus vagy.

Hogy akarsz te hosszú kapcsolatot, ha már most kijelenti, hogy ami egyébként egy nagyon jó tulajdonság, az számára rossz?

2016. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A romantika nagyon fontos lehet egy kapcsolatban, de nem mindenkinek van rá igénye. Hány évesek vagytok?
2016. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.
2016. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy miket tart irritálónak...ha nem titok?
2016. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva nem értem, hogy akkor a barátnőd miért jött veled össze. Aztán meg persze te leszel a hibás, hogy olyan vagy, amilyen. Ez ám az épületes női logika, ő döntött úgy, hogy elfogadja a közeledésedet, nehogy már téged tegyen meg bűnbaknak egy döntése miatt.
2016. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. A barátnődnek nincs erre igénye, neked meg igen, már halott az ügy. Nem bántásból írom de én ugyan ezt tapasztaltam. Amikor jártam a szép volt barátnőmmel akkor ő is közölte velem hogy ne legyek romantikus mert az annyira nyálas dolog szerinte. Nem is működött a kapcsolatunk. Tavaly decemberbe jöttem össze jelenlegi barátnőmmel, külsőről róla senki nem mondja meg róla hogy romantikus jellem mert goth stílusú de szerencsére visszafogott a megjelenése ilyen téren, ő kifejezetten a romantikát szereti. Nem jelenti azt hogy csöpögünk a nap 24 órájában, de amikor a helyzet adja nem fogjuk vissza magunkat és ezért működik jól köztünk minden.
2016. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz amire ezt mondja??

Mert van egy fajta viselkedés ami tényleg idegesítővé tud válni, hiába szereti valaki a romantikát, van azért egy határ vagy pl a szeretlekkel való dobálózás.

2016. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!