Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti mivel szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mivel szoktátok meglepni a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán megszoktátok 😄23L
2016. szept. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csokival és süteményekkel
2016. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor új munkahelye lett, csináltam neki "segélycsomagot" ha nehezen bírná a stresszt (kávé, cigi, rágnivaló, meg ilíenek voltak benne), általában meg sütök/főzök neki valamit, amit szeret, vagy veszek valami apróságot, amiről tudom, hogy nincs neki, és szeretne, vagy kellene (szerszámok, fülhallgató, stb.).
2016. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi jut eszembe és mennyi pénzem van.ha kimegyek elé melóba, akkor viszek neki eitalt meg valaki harapnivalót, ha látok valami vicces csokit, akkor azt, van, hogy horgolok neki valami apróságot, volt, hogy könyvet vettem, strapabíró szobanövényt... Vagy ha látok valamit, amiről ő jut eszembe, legutóbb egy plüssmalacot kapott. Ha meg tudom, hogy valamire nagyon vágyik, és megengedhetem magamnak, akkor azt.
2016. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mikor mivel. Kapott már képregényes asztali lámpát, egyedi mintás pólót, erotikus táncot (természetesen tőlem), sört, kedvenc ételeit, sütik, gitáros kitűzőt (mivel basszus gitározik), mindenféle kis apróságot, aminél rá gondoltam (maoam, turbo rágó, egy kis világítós fiola - vegyész). Volt, hogy egy szép, bordó szatén szalaggal leptem meg...amivel kikötöztem ;)
2016. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Süti, csoki, fagyi, egy finom vacsi, vagy küldök neki egy szexi képet, amíg dolgozik... :)
2016. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt, én is hasonlókkal: Megfőztem, a kedvencét pl.(megjegyzem, én utálom, a sárgsborsófőzeléket, de akkor exem szerettem, így gond nélkül megfőztem). Sütöttem neki, ha láttam vmit, aminek tudtam,h örülne/szeretné megvettem, ha megengedhettem. Munka után megmasszíroztam, ehhez hasonlók :)
2016. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Este ér haza melóból. Egy kád forró habfürdős víz. 2 pohár pezsgő és én a kádban. Beszált mellém pihiztünk és átbeszéltük kinek milyen napja volt. Meglepem csokival. Üditővel. Sörrel gyümölcsös. Mikor mivel. Van hogy átmegyek ha külön tv zik és megpuszilom. Kedvencét sütöm főzöm. Stb...😊
2016. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc ételei, szombaton ágyba reggeli, ha munka után fáradt kedvenc gumicukra,csoki, ami tudom örömet okoz. Masszázs, kedveskedő cetlik ágyába, monitor háttérképként vagy a cigis dobozába. Mivel kocka én pedig szeretek kirándulni s ez elég neki, hogy hetente kiránduljunk most a kedvenc játéka alapján csinálok neki élőszereplős kalandjáték illetve kedvenc szuperhősével pólót.:)
2016. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!