Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyukám ellenzi azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám ellenzi azt, hogy a párommal a kollégiumi szobába összeköltözzünk, mert szerinte az Isten és ember előtt nem helyes és elfogadott, mivel győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam meggyőzni, van esetleg valakinek pár jó érve? Mikor elmondtam, hogy egy kollégiumba laknánk és egy kis idő múlva össze is költöznénk egy szobába, míg a tanév tart akkor rávágta, hogy akkor most elvesz feleségül? Meg jött ilyenekkel, hogy mi a különbség az összeköltözés és házasság között akkor? És, hogy én ezt TÉNYLEG helyén valónak találom, mikor a Biblia azt mondja, hogy csak a házasság elfogadott Isten előtt? Most összeköltözök a barátommal és utána szakítok vele és összeköltözök másik pasival meg utána egy másikkal? Én erre mindre válaszoltam, de nem sikerült meggyőznöm. A párom szülei már akkor hajtották, hogy költözzünk össze jövő tanévben, mikor még csak fél éve voltunk együtt. Egyébként 1 év 2 hónapja vagyunk együtt, én 20 vagyok, ő pedig 19. És ez nem egy közös albérlet vagy valami, hanem egy kollégiumban vagyunk, úgyis folyton egymással lógnánk és csak a szobatársainkat zavarnánk, akkor meg nem mindegy, ha egy szobába költözünk? Anya egyébként nagyon vallásos, én nem vagyok az, de ezt nem hangoztattam még neki.
2016. szept. 8. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tud beleszólni, költözzetek egy szobába aztán kész,max nem meséled el neki.
2016. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 fru_ ***** válasza:
100%

Isten nevében nem nyilatkoznék (anyukádnak se kéne) - de mint ember, tökéletesen elfogadhatónak tartom a dolgot.


Középrendes reformátusként mag azt biztosan tudom, hogy a Bibliában nincs szó kollégiumról.

2016. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tojd le, nem kell meggyőzni. Majd te elszámolsz az ördöggel a pokol mély bugyraiban. Legyen a te dolgod, ne az övé.
2016. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem inkább az aggasztana a helyedben, hogy a saját anyám nem tudja a véleményemet a Bibliáról és a vallásról, holott már húszéves vagyok. Szóval itt az ideje, hogy most megtudja. Lesz majd nagy pislogás, de ha megmondod, hogy nem kell az engedélye, idővel csak belenyugszik.
2016. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!