Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, ha valaki nem...

Miért van az, ha valaki nem azt a választ kapja, amit vár, vagy ami a nagy átlag szerint helyes, elfogadott, akkor lepontozza a válaszadót?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, amikor bődületes hülyeséget ír valaki, hanem csak esetleg más véleményen van, mint a kérdező. Az ilyen minek kérdez, ha "tudja" a választ a kérdésére? Az ilyen vehetne magának egy papagájt, az ismételgetné, amit betanít neki. Bocs, de kibuktam egy kicsit az ilyenek miatt.
2009. máj. 27. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet megerősítést vár.És itt sok tapasztalt anyuka van.És egyáltalán nem biztos hogy a kérdező lepontoz.Sokszor az pontoz,aki nem is ír még választ sem.
2009. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az pontoz le aki kérdez, hanem mondjuk valaki beleolvas a válaszokba és nem azon a véleményen van amin Te. Szerintem tudom is melyik kérdés/válaszra gondolsz :) Sajnos én is láttam hogy egy nem régi kérdésen irtak egy választ ami 0%ra le volt pontozva mert mást írt mint a többi.
2009. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom miről van szó......:)nem kell foglalkozni vele,és szerintem sem a kérdező pontozza le a válaszolót!Én egyáltalán nem is szoktam se pontozni meg nme is érdekel h nekem menniy a százalékom mert lövésem sincs mi a jelentősége és nem is érdekel!:)
2009. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval,de még annyit tennék hozzá,hogy sokan lehurrogják a kérdezőt mondván:"ilyen hülye még ezt se tudja",vagy nem a kérdésre válaszolnak,igy előfordulhat lepontozás.
2009. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van!Múltkor én is le lettem pontozva mert valakinek/kiknek nem tetszett a válaszom!És azaz érdekes nem a kérdező de nem is azok pontozzák le akik esetleg még válaszoltak a kérdésre,hanem valaki odatévedt és neki nem tetszett a válaszom!Igaz engem kur@ára nem érdekel,h most kevesebb pontom van csak az én véleményemet írom le a kérdezőnek.
2009. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam pontozni, nem is érdekel a dolog.

Ha vélemény van, vagy tudok tanácsot adni leírom,

akinek nem tetszik lenyomja, még akkor is ha jót írtam.

Szerintem nem kell foglalkozni vele, lehet, hogy valakinek ez ad boldogságot.

2009. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

12:50-es vagyok4Még anniyt h tényleg az sem szép dolog ha lehurrogják,v lefikkantják a kérdezőt....de ezért vagyunk különbözőek,vannak sajna ilyen emberek is...fikkantók...

Amúgy én ha kérdezek sosem nézem h a válaszoló hány százalékban adott jó választ v mi a szöszt,mert elolvasom és magamban eldöntöm h megfogadom v nem!

2009. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én sem azon pörögtem be, hogy lepontoztak, hanem, hogy miért fáj az másnak, ha más véleményen vagyok, mint ő. Nem vagyunk egyformák és én amúgy sem vagyok az a "bólogatókutya" típus, ezért én is a saját véleményemet, elképzelésemet, tapasztalatomat, ismereteimet írom le. Na nem, majd másét?! Köszi, kicsit kieresztettem a gőzt! (Bár lehet, hogy ezért is kapok, hogy miért pont itt...)
2009. máj. 27. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:

ez igy van

nézd meg ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

én irtam egyedül hogy negatív le is vagyok pontozva attól független hogy szorítok a kérdezőnek és ezt később le is irom. aki azt irta gratulálok kismama az 100%.

pedig azóta se lett + a tesztje a kérdezőnek.

2009. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem,hogy mi ez a pontozás:(?!
2009. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!