Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lesz így belem ha marad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így belem ha marad a külön kassza?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt. Ő 39 éves én 29. Külön kasszán vagyunk. Azt jelenti, hogy a lakbér+rezsi forintra pontosan elosztva az ételpénz felesbe.A többit mindenki fizeti magának. Eddig nem is volt gond mert pont kijöttem úgy hogy megengedhettem én is magamnak a kiruccanásokat ( kirándulás, cukrászda, havi 1 vacsi) ő bőven megteheti hisz 4x annyit keres mint én.Viszont olyan helyzetbe kerültem, hogy kifizetem az albi + rezsi felét még talán az ételpénz felét de egy forint nem marad. Nem tehetem meg azt amit eddig.Ti mit tanácsolnátok?
2016. szept. 11. 23:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy nézd drágám, most ez a helyzet.
2016. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Neked van egy lakótársad, aki tud veled szexelni.

Most komolyan, nélküled fog menni vacsorázni mert neked átmeteligen nincs erre pénzed?

2016. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan hajlandó neked kedvező kamatozású pénzkölcsönt nyújtani.
2016. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 aikiboxer ***** válasza:
73%

Te a fiú vagy vagy a lány? (Csak vicc volt.)


Szóval bocs de ez nem egy egészséges kapcsolat. Hagyd el a p-ba. Egy 39 éves "férfi" (bocs hogy nem tudok egy ilyen lényt férfinak nevezni) nem tartja ridegtartáson a nőjét. Mi lesz ha gyereket szülsz?!?!

2016. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Én sem vagyok a klasszikus értelemben vett közös kassza híve. De ez a fillérezgetés valami visszataszító. Nekem a pofámról lesülne a bőr, ha nem segíteném ki a barátnőmet önmagamtól, mindenféle kérlelés nélkül, ha látom, hogy nehéz helyzetben van. Igaza van annak, aki azt írta, hogy így gyakorlatilag van egy lakótársad, aki néha lefekszik veled. Mert ez kb olyan.

Egy valamire való férfinek ezt mondani sem kéne, ha látja, hogy a barátnője anyagilag bajban van, szó nélkül kisegíti.

Komolyan, agybaj. A tini párkapcsolatok rovatban nincsenek annyira gáz dolgok, mint itt.

2016. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%

Mond meg neki, hogy neked nincs annyi bevételed és ha ez továbbra is így marad, akkor keresned kell egy könnyű penzkeresesi formát, hogy tudd fedezni a kiadásaid. És mivel fiatal vagy és szép és kíkívánatos, igy lenne is egy ötleted! De ha ez esetleg zavarná, akkor hajlandó vagy őt elonyben részesíteni és kap 10 százalék kedvezményt! :D


Ha nem vevő az otletre, akkor írj nekem!; ) 40+ Ffi

2016. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Fizessen csak mindent a férfiállat, ezért van tartva. Ha nem tud le kell cserélni egy jobban tejelőre
2016. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Neked egy lakótàrsad van aki néha megdug. Nem pàrod. Ha szeretne téged, akkor magàtól segítene.


Volt màr erről konkrét beszèlgetès?

- Dràgàm, úgy elmennék veled vacsoràzni ètterembe.

- Sajnos nincs rà pénzem.

- Oké akkor megyek egyedül. Majd elmesélem milyen finomat ettem.


Nàlatok így működik?Szerinted ez normàlis? Ha teljesen elvesztenéd a munkàd, hagyna éhen dögleni ès kidobna az utcàra? Na ezért értelmetlen a külön kassza. Tiszta képmutatàs.. Melyik ember csinàlnà ezt azzal akit àllítólag szeret?

2016. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%
Ha nincs pénz akkor ne menjen egyik se. A csóróbb nagyon hamar megszokja a jót és utána már elvárás lesz hogy vigye csak el luxuskajáldába ahol persze a másik fizet mert neki "nincs rá"
2016. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

2 év után ilyen szinten elosztani? Még jó, hogy külön

mérőórát nem szerel fel, hogy ki mennyi vízben fürdik,

és visszaosztja a köbmétereket...


Tényleg, ez nem jó kapcsolat így.


Személy szerint (most lehet megkövezni), ha nem is közös

kasszán vagyok az illető hölggyel, megnézem, mennyi a

számla, lerakom az asztalra (ha nagyságrendekkel jobban

keresek, mint ő), aztán a közös költségeket pedig megbe-

széljük. Nem a teljes fizetésem nyomom a kezébe, mert az

megint túlzás lenne :)

2016. szept. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!