Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk a párommal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a párommal az anyukájához. Feleslegesnek érzem itt magam, és unatkozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete ideköltöztem páromhoz, eleinte nagyon jó volt, de olyan rossz lett hirtelen minden.

Anyukája havi 40-et kér tőlem, én pedig jelenleg munkanélküli vagyok, és az OKJ miatt az is leszek egy ideig, sajnos.

Soha nem éltem még állat nélkül, itt pedig nincs, és nem is lehet. (Hozzá tenném, hogy 2 évig volt együtt egy pasival, és annak a kutyája itt lehetett..)

Tiszta kosz minden, rettenetesen. Takarítani se engednek, mindig szólnak, hogy minek csinálom.

Rémesen unatkozom, nem érzem otthon magam.


2016. szept. 12. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Előtte hol laktál? Minek költöztél oda ha nincs kereseted, nem tisztáztátok le, hogy mennyit kell bedobnod a közösbe? Előtte is biztos voltál náluk, nem láttad, hogy koszosak?
2016. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Takarits nem baj ha szolnak erte sikalj pakolj fesd ki a szobat stb

Suli mellett is lehet dolgozni

Kerteszkedj ha van kert

2016. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem kristály tisztán.

Előtte nem tisztáztátok, hogy milyen feltételekkel költözhetsz oda hozzá? Gondolom, akkor is tudtad, hogy kérni fog érte pénzt, és én megértem, hogy nem szeretné eltartani a fia barátnőjét, aki számára tulajdonképpen egy idegen. Nem gonoszságból, de örülj neki, hogy ott lakhatsz, azt te se várhatod, hogy ingyen.


Azt sem értem, hogy most lettek koszosak? Eddig nem tűnt fel? Azt kétlem, hogy sosem jártál náluk vendégségben sem, tehát pontosan tudtad, milyen körülmények közé költözöl.


Nincs állat? Na bumm! A saját lakásában mindenki azt tart ill. nem tart, amit akar. Neked ott egyelőre nincs jogod rendezkedni, és nem kötelezheted, hogy eltűrje a kutyádat, ha ő nem akar kutyát a lakásban. Az egy dolog, hogy a pasijának megengedte, gondolom fontos volt neki, hogy a pasija ott lakjon. Most azt kétlem, hogy neki fontos lenne, hogy te ott lakj.

Egyébként ki etetné a kutyát, ki fizetné az oltásait, stb. ha a havi 40-es hozzájárulás is megterhelő számodra? A pasid vagy az anyukája?


Rémesen unatkozol?! Nagyszerű! Azt jelenti, hogy rengeteg a szabadidőd, és igenis van időd arra, hogy diákmunkát vállalj! Egyből megoldódna minden gond, pénzed is lenne, értelmesen töltenéd az idődet is, és nem unatkoznál.


Anyóséknál az, ha bármit csinálsz, az felesleges vagy nem jó, annak a jele, hogy baromira útban vagy. Ezért nem akarja, hogy takaríts. Gondolj bele, te mit szólnál hozzá, ha anyós a te házadban áll neki takarítani és rendezkedni, mert "rettentő kosz van". Szerintem úgy besértődnél, lehet nem is kéne a mamának mennie többet.

Miért gondolod, hogy neki ez így jobban esik?

Főleg, ha ezt ki is mondod, és nem úgy finoman alakítod a dolgokat, hogy "szeretném magam hasznossá tenni, kicsit segíteni, hálából, amiért itt lakhatok". Egyből más a leányzó fekvése.

Esetleg kérdezz rá este az öreglánynál, hogy van-e valami, amiben segíthetsz, vagy mit csinálj meg holnap, amíg ráérsz. Elvégre te laksz nála.


Alapvetően az a szituáció, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy, más tart el, másnál laksz, más emberektől függsz: akkor is neked kell alkalmazkodnod teljes mértékben, ha neked van igazad.

2016. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Mekkora lakásban laktok?

Unatkozás helyett tanulj nyelvet - pl. duolingo a neten

...

2016. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mama Hotel-be nem szívesen fogadnak új lakót.

Az élet nem habos torta.

Rengeteg rossz tanácsot tudnék adni.

Pl. dolgozz, ha unatkozol. Húzz el minnél hamarabb onnét.

Ehhez mondjuk pénz kellene.

Férfiként eddig kizárólag csóró nőim voltak. Beleértve a feleségem akit rég ott hagytam.

Nem elég, hogy semmilyük nincs + beszólogatank az elvárt színvonal miatt.

Következő kéretlen tanács keress olyan pasit aki jobban áll anyagilag és hajlandó

eltartani. Remélem kihalóban lévő állatfajta.

2016. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy punaniert senki nem fog eltartani az minden nonek van

De van eszed nunkat karriered jovokeped okos vagy humoros ? Nem akkor csak draga punani vagy

2016. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az istennek költöztél oda? Nem jutott eszedbe, hogy az anyját is rohadtul zavarod meg te sem érzed majd jól magad egy szobába bezárva, úgy hogy semmibe nincs beleszólásod?
2016. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anyukája ötlete volt, szóval nem hiszem, hogy ÉN zavarnám...

Nem takaríthatok, mert 2 hónapja az megy, hogy majd hétvégén ő fog... Amikor pedig megcsinálom, haza jön, mindent összemocskol újra, és jó végzett lélekkel megy este aludni.

Dolgozzak, rendben. Csak éppen éjjeli munka kéne, és akkor nem jut időm az iskola mellett az alvásra.

A kutyát ÉN fizetném, de havi 40 sok, főleg ha cigire és piára megy el a nagy része, amikkel én nem élek...

2016. szept. 13. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elet rendje takaritas utan kosz lesz

Meglepo ?

Takarits az a dolgod ingyen laksz legy hasznos

2016. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!