Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha úgy van, ti elvégzitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy van, ti elvégzitek a kisdolgotokat a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Akik olyan lakásban/házban élnek, ahol a fürdő és a wc egyben van, tehát nincs külön mellékhelyiség, azok hogy oldják meg, ha nagyon ki kell menniük wc-re, de a párjuk mondjuk épp akkor borotválkozik vagy fürdik odabent? Ilyenkor mit csináltok? Simán bementek és pisiltek előtte, vagy inkább kikülditek őt? Vagy megvárjátok, amíg ő végez a fürdőben?

2016. szept. 16. 07:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy van, akkor úgysem tudod abbahagyni, ez nem csap, amit elzárhatsz. :-)
2016. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én kiküldöm a párom, ha olyan van, vagy ha látom, hogy amúgy is mindjárt befejezi a dolgait a fürdőben (pl már éppen kimászik a kádból zuhanyzás után), akkor megvárom, amíg befejezi. Ha éppen ő van wc-n és nekem is nagyon kell, na, akkor megszívtam, de akkor kicsit megsürgetem, siettetem, és kivárok. Azért, annyira még sosem kellett (amióta szobatiszta vagyok és emlékszem is dolgokra) sem pisilni sem egyebet, hogy még öt percet ne tudtam volna várni, ha szükséges, meglehetősen időben elindulok a mosdóra. Persze, ahol nincs wc, ott én is elmegyek a bokrok közé, de ahol tehetem, ott inkább kivárom a sort.


Egyébként eddig csak részegen pisiltem a párom előtt. Egyébként nem tudok mások előtt pisilni, szégyenlős hólyagom van.

2016. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egy pisinél rosszabb dolgokat is látott már.
2016. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi kulázunk is egymás előtt, nincs vele probléma. Sőt, a kádba is belepisilünk szégyentelenül :D
2016. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha sürgős dolgunk van, sietünk, akkor bemegyünk a másikhoz és nem zavartatjuk magunkat. Lehetőség szerint persze elkerüljük, de előfordult már az ilyen, nincs belőle gond.
2016. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Csak a "kis dolgot", de azt sem szívesen. Én ha lehet, ezt inkább megtartom magamnak.

(Ugyanígy nem kérném meg a férjemet, hogy nézze meg, hogy szülöm meg a gyereket.:) De ez más téma.)

2016. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Leninszobor válasza:
Múltkor épp kakált a barátnőm, amikor elkezdett duzzadni a hólyagom, bementem, széttette a lábát és átpisáltam köztük.
2016. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Persze. Még nem is volt olyan komoly a dolog, csak "járás", akkor is simán pisiltünk egymás előtt. Van hogy nincs is dolgunk a fürdőben, csak elkísérjük egymást és dumálunk közben.

Kakilni viszont nem tudnék soha, az tuti. A kaka az tabu.

2016. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mi anno exemmel simán pisiltünk egymás előtt.

Kakálni azért nem, de a pisi az sima liba :)

Őt még izgatta is, hogy megnézhesse ahogy pisilek :D

31/F

2016. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Pisi simán.

Másik csak ő előttem. Én előtte nem :D

2016. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!