Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom elkezdett jarni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bhy kérdése:

A párom elkezdett jarni az orvosi egyetemre és már 2 nap után idegbeteg. Mivel várjam haza, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez így fog menni, később csak rosszabb lesz. Én ezért hagytam ott 2,5 év után. Idegileg kikészültem, sírásrohamaim lettek stb.

Azóta máshol tanulok és minden téren egyszerűbb az életem, bár még sokszor hiányzik az orvosi, mert nekem az volt az álmom.

2016. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha férfi, akkor szexszel.

Ha nő, akkor masszázzsal (a csuklyás izom ellazítása fontos ilyenkor, ott gyűlik fel a feszültség)... aztán pedig szexszel ;-)

2016. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Xanaxszal, más gyógyszerrel
2016. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogjátok kibírni 6 évig így, vizsgaidőszakban rémálom.
2016. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ez így nem fog neki menni, úgyhogy jobb ha otthagyja, mert csak ki fog tőle készülni.
2016. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Beszélj neki az anatómia szigorlatról, hogy hányan buknak meg rajta. Emlékeztesd arra mindig hogy megfelelő szellemi képességek birtokában sokkal könyebben tudná venni az akadályokat és hogy túlvállalta magát ezzel a képességein erősen túlmutató szakkal. Közöld vele hogy milyen felelősség van az orvosokon hogy hány embert ölhet meg a felkészületlenségével.

Ha sikerül elég jól felstresszelned és az ágyban sem tud majd jól teljesíteni, akkor alázd meg őt a férfiasságában. Ezt követően próbáld az ital felé fordítani a figyelmét majd beszéld rá hogy hagyja ott az egyetemet. Ha ezzel megvagy akkor nagyon csúnyán szakíts vele, de mielőtt otthagyod, hagyj feltűnő helyen egy doboznyi barbiturát-származék gyógyszert egy üveg jófajta pia mellett.


Meg fog nyugodni.

2016. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Minek ment egyáltalán orvosnak? Vonult volna diliházba!
2016. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
kamilla teával... úgy egy bödönnyivel. És levendula párnával.
2016. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Jó neki, ha csak tegnapelőtt kezdődött a suli
2016. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy túlreagálja.
2016. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!