Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt más olyan is aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más olyan is aki mikor összeköltözött a párjával nem tudott főzni? N/21

Figyelt kérdés
A barátommal össze akarunk költözni, de nem tudok főzni. Ő ezt tudja is és nem is zavarja, azt mondta majd főzünk együtt. Viszont én ugye előbb érek haza így nagyon idegesítene, hogy ő jön este haza és semmi kaja sincs. Ha más is volt hasonlóan leírhatná, hogy ő hogyan tanult meg magától? Esetleg van e olyan oldal ahol van valami jó leírás háziasszonyoknak?

2016. okt. 3. 07:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Fogsz egy receptkönyvet, betárazod a hozzávalókat, követed az utasításokat és tadaam...kész. Az elején még kóstolgatsz, jobban odafigyelsz, nem sokkal később már az sem kell. Majd rájössz, hogy csak fantázia kérdése.
2016. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nos, ciki vagy sem 22éves létemre egyáltalán nem tudtam főzni.

AMikor összeköltöztem a párommal, azt sem tudtam hogyan készül a húsleves :D

Ez azért is ciki, mert

1)anyukám szabolcsi és baromi jól főz

2)sokszor segítettem neki


SZóval általa lediktált és jegyzetelt receptekkel felszerelkezve költöztem :)

Amugy mindig azt mondtam,hogy a Google és a Florasept a 2 legjobb barátnőm :)


Hamar beletanultam egyébként, bármit megfőzök, megjegyzem sokak szerint finoman, sok mindent recept nélkül, érzéssel szem mértékkel :)


A párommal azóta már szétköltöztünk s sajnos szakítottunk, de a főzés tudomány megmaradt csak most nem gyakorlom annyira

2016. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

szakácskönyv, internet, főzőműsorok (a neten is vannak)

én 18 évesen kezdetem, a nulláról, anyukámat sokszor felhívtam, meg a neten nézegettem. Ha szánsz rá időt és energiát, fél év alatt teljesen bele fogsz jönni!

2016. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!