Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek abban az esetben, ha a fiú és a lány se akar a másikhoz költözni?

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon szeretik egymást, de egyik se akarna a másikhoz költözni házasságkor, mert nem akarják ott hagyni a saját szüleiket. A fiú anyagi dolgot miatt se szeretne elmenni. Ti mit tennétek ebben az esetben?
2016. okt. 7. 02:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, mi az, hogy nem akarják a szüleiket ott hagyni? Mármint messze nem akartok költözni tőlük vagy oda akartok bútorozni hozzájuk?


Sok mindent nem lehet tenni, ha 200 km-re laknak egymástól a szülők, akkor vagy 100-100 km-re költöztök, vagy valamelyik család közelébe, vagy mindkettőtől nagyon távol. Esetleg költöztessétek az egyik családot a másik mellé.

2016. okt. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit bővebben is kifejthetnéd, hogy miről is van szó.


Gondolom valami távkapcsolat lehet, ahol havi egyszer találkoztok, és alapjáraton 200 km választ el minimum.

Ebben az esetben: ne költözzetek össze, mert egyelőre a szülők sokkal fontosabbak, mint a párotok, annak meg nincs semmi értelme. Ráadásul más ám valaki arca akkor, ha minden nap találkoztok, mint amikor havi egyszer kell hozni a legjobb formádat. Pár hónap után kiderülhet, hogy annyira mégsem nagy a szerelem, mert nem egymást szeretitek, hanem egy álomképet a másikról, de a valódi énje nem lesz jó hosszú távra.


Ha egyébként normális a távolság köztetek, és eddig megoldottátok, hogy rendszeresen találkozzatok, és kialakulhasson egy stabil, egészséges kapcsolat, akkor semmi gond: lakjatok egyenlő távolságra a szülőktől, valahol középen. És hol egyikhez ugrotok el, hol a másikhoz. Az igazi szeretet nem függ a találkozások számától vagy a távolságtól, nem ettől fog a szülő-gyerek kapcsolat.

2016. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Mi értelme van úgy a házasságnak, ha nem együtt élnek, és nincs egy teljes nap szinte, amit együtt tudnak tölteni? Tinglitangli kapcsolatnak oké, de házassághoz érettség kell, ami egyikben sincs meg (fiú az anyagi dolgok miatt... apámék a seggem eltartják, én meg b...om a rezet... gratulálok).
2016. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem eljegyzéskor el lehetett volna azon gondolkozni, hogy szülőkkel akartok élni vagy egymással. Nekünk valahogy egyértelmű volt, hogy összeköltözünk még előtte, egyikünk se akart a másikhoz költözni, dolgozunk mindketten (az anyagiak miatt írom) így egyértelmű volt az albérlet.
2016. okt. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés biztosan "felnőtt párkapcsolati" probléma? Mintha két hülyegyerekről lenne szó. A házasság nem a szülők elhagyása, hanem a saját család megalapítása. Felnőttek nem terveznek így egymással, hogy mindenki a szüleinél lakik tovább. A leendő gyerekek hol laknak majd?

Ha anyagi okok miatt sem megy az összeköltözés, akkor meg minek a házasság? Lagzira miből lesz pénz? Előbb teremtsék meg egy közös háztartás anyagi feltételeit, a gyereknevelés anyagi feltételeit, aztán házasodjanak. Addig meg lehet anyucinál melegedni, kienni a hűtőt, mosatni a koszos zoknit, meg zsebpénzt kérni vattacukorra.

2016. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minek gondolkodsz egyáltalán házasságban, ha még ahhoz sem nőttél fel, hogy elköltözz a szüleidtől? Nevetséges az egész, menj vissza Barbiezni.
2016. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt tenném, hogy megpróbálnék felnőni, elfogadni, hogy lassacskán a saját lábamra kell állni.

Mindig meglepődöm, hogy milyen életképtelen emberkék vannak a földön.

2016. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam. Nálunk annyiban volt más a dolog, hogy 200 kilométerre laktunk egymástól és sem ő, sem én nem tudtunk kiszakadni a saját városunkból, az addigi életünkből. Nálunk nem a szüleinkhez ragadás volt a fő gond, hiszen mindketten egyedül élünk. Nyűglődtünk rendesen, mert szerettük egymást, de vége lett.... az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy elejétől fogva úgy volt, ő költözik hozzám, aztán folyton talált valami kifogást és próbált rávenni, hogy én költözzek le három megyével arrébb Budapesttől. Nekem sem ment, neki sem, aztán egy nap úgy döntöttem, nincs értelme húzni az időt, mert előbb-utóbb úgyis vége lesz.
2016. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ilyen emberrel össze se jönnék, nemhogy házasodnék!


Nekem volt ilyen anyuci kicsi lány típusú bnőm, akinek még 24 évesen is az anyja szól bele az életébe. Oké, beszélgessenek ez nem probléma, de azért egy 24 éves felnőtt nőnek legyen már magánélete, amiről nem számol be anyucinak!

2016. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 omba ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni ezt a házasságot.
2016. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!