Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Velem van a gond, vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, vagy mi a helyzet? Rosszul teszem, hogy nem nyomulok?

Figyelt kérdés

Kivettünk közösen albérletet egyetemi csoporttársammal másfél éve, aki a szobatársam is volt az egyetemen.

Ő a barátnőjével költözött be anno, és már a második héten rámszólt, hogy vegyek vissza, mert a csajnak már szerepelek az álmaiban, konkrétan elmondta neki, hogy velem álmodik. És azt is megjegyezte neki anno, hogy miért nem tud olyan lenni, mint én!?

Pedig semmit nem csináltam, csak magamat adva ha láttam hogy küzd egy befőttesüveggel, akkor szó nélkül odamentem, és kinyitottam neki, vagy kivittem a konyhai (közös szemetet), felporszívóztam, vagy felsöpörtem, ha kosz volt.

Most másk barátnője van már, de mielőtt odahozta, nekem állt, hogy nehogy segítsek a csajnak bàrmiben is, meg nehogy takarítsak, mert az a nők dolga, vászonmunka nem férfiaknak való.

Kaját meg majd főz az asszony, dobjuk össze rá a pénzt, de a konyhába be ne tegyem a lábam, mert mèg a végén ezt a csajt is félrenevelem. o.O


Most elfogok költözni, de a csaj màr most jobban sajnálja, mint ismerősöm, pedig max 2 hónapna lakik ott.

És mondja is, hogy annyiból megnyugszik, hogy a rossz példa eltűnik az asszony szeme elől.


Ő megjegyzem a szemetet nem képes kivinni, mert azèrt meg kell mozdulni, meg az asszonynak való munka.


Ami még kicsit zavar, hogy rá ragadnak a nők, nekem meg nemsok sikerem van. :/

Elrontottam, hogy nem nyomultsm rá egyik nőjére se? Nem akartam bunkó lenni... :/


28/F



2016. okt. 17. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az egyik helyen ott vagy te, aki normálisan tud viselkedni, tud udvarias lenni, segít ha kell, míg a másik oldalon van egy tirpák gyökér, aki ennek az ellentéte, amit a lányok is észrevesznek, és emiatt a hülye féltékeny rád.
2016. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üzenek neki egy pofánröhögést.

Mi a kérdés? H hogyan térítad észhez? Sehogy, de csajjal beszélhetsz h degenerált csávóval jár.

2016. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék, hogy egy ilyen pasinak miért van nője, meg hogy egy nőnek minek kell ilyen pasi.

Szerintem jobb a békesség, jól tetted, hogy nem másztál rá a nőire.

2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor kiköltözöl megkeresheted az exét aki veled álmodott :)
2017. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!