Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket zavar, ha a pasitok, aki amúgy a való életben szelíd, egyáltalán nem erőszakos, esténként akció/háborús filmeket néz?

Figyelt kérdés
Az én nejem mindig kiakad, ha ilyeneket nézek. Vasárnap este is nézek egy orosz háborús filmet, erre meg ilyenekkel jön, hogy:"Téged csak ez érdekel, a pusztítás". De hát ezek csak filmek....

2016. okt. 18. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha gyakran nézi, akkor zavar, mert én ezeknek a 99 százalékán bealszom. Jobban örülök, ha olyan filmet nézünk, ami engem is érdekel.
2016. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Mármint a szelíd, nem agresszív személyiségnek meg az akciófilmeknek?

Én szelíd vagyok és igyekszem kedves és segítőkész lenni másokkal, SOHA nem ártanék senkinek, még akkor se ha ő nekem igen.... aztán közben meg imádom a gyilkolászós, véres filmeket, könyveket, játékokat... Na most akkor mi van? :D

2016. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek valamiben ki kell élni a benne zajló agressziót. Én pl. horrorfilmeket nézek/gyűjtök. Amúgy meg a szociális szférában dolgozok, úgy érzem, ez is való nekem. Szeretem a gyerekeket, életemben nem volt egy kiadósabb verekedésem sem, stb. Hol itt a probléma?
2016. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, max nem nézem vele.
2016. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavar, ha az ágyból nézi este/éjszaka, és nem tudok aludni tőle... amúgy nem.
2016. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is szelíd és nem erőszakos vagyok, és GTA-zok. ;) Ennek a kettőnek semmi köze sincs. De olyan filmet is nézzetek, ami a nejed is leköti. :)
2016. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Én is olyanokat nézek, bár az oroszokat nem kedvelem annyira, inkább a modernebbeket. Ez nem férfi/női tulajdonság, csak szimplán emberi ízlés kérdése.
2016. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ideje, hogy felkeressek egy pszichomokust, mert bekes nagymamakent mostanaban rakattantam a walking dead-re. Lehet, hogy az unokaimra veszelyt jelentek???!!!
2016. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, azt nez amit akar, en nem szeretem ezeket szoval addig maximum jatszom valamit a gepen amig o filmezik.
2016. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mint filmes műfaj nekem sem tetszik, de ha őt érdekli, hadd nézze. A háborús filmtől nem leszel agresszív, ahogy a horror miatt sem leszel sorozatgyilkos.
2016. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!