Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket zavar, ha a pasitok, aki amúgy a való életben szelíd, egyáltalán nem erőszakos, esténként akció/háborús filmeket néz?

Figyelt kérdés
Az én nejem mindig kiakad, ha ilyeneket nézek. Vasárnap este is nézek egy orosz háborús filmet, erre meg ilyenekkel jön, hogy:"Téged csak ez érdekel, a pusztítás". De hát ezek csak filmek....

2016. okt. 18. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem. Az enyém is nézi este és eszébe nem jutna ilyennek lenni, ép elméjű ember tudja hogy film és nem fogja utánozni. Ettől nem lesz erőszakos valaki. Ha alapból az akkor gyerekmesétől is az lesz vagy a híradótól (bár a gyerekmesék néha...) de ha nem, akkor csak kikapcsolódásból nézi, érdekli, de nem agyilag zakkant hogy leutánozza! Ennyi tart a feleséged hogy azt hiszi ilyen vagy?? Én elbeszélgetnék vele hogy milyennek tart, mit hisz rólad, stb. mert lehet rossz pillanata volt de általában emögött van valami.


Engem egy esetben zavar: ha túl hangos és nem tudok tőle aludni :D

2016. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A feleséged ostoba és buta. Ez hogy nem derült ki a házasságig?

Nyilván nem zavar, ha a barátom ilyeneket néz, hiszen semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2016. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem "csak filmek".


Ismered azt a mondást te is, hogy "az vagy, amit eszel"?

Nno.

Ez praktice bármire igaz, amit úgymond magadhoz veszel. Legyen az étel, élmény, zene, kultúra, akármi... vagy épp film.

Ami vonz téged, az előbb-utóbb megteremti benned a saját kis "képmását".


Szóval aki folyton aggresszív, háborús filmeket néz, abban belül is háború lesz. Ha a világ felé ebből semmit sem "mutat" (értsd: visszafojtja), akkor egy kicsit hamarabb is összegyűlik a gőz.

2016. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ilyesmi filmeket, szóval nézném vele. :D
2016. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én imádom az ilyen filmeket pedig csaj vagyok...

22L

2016. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés, de gondoltam hozzászólok. Engem érdekel a történelem, apukámmal sokszor nézünk ilyeneket. Ha a párom is nézné nem bánnám, max nézném vele.
jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!