Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ciki lenne megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne megkérdezni, lakna-e velem?

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősömről van szó. Tudom róla, hogy X helyen dolgozik, és úgy néz ki, én is ott fogok, de egyikünk sem lakik ott. Nekem mindenképp kell kivennem albérletet, és egyedül nem szeretném, továbbá ő az egyetlen ismerősöm, aki ott járatos. Jóban vagyunk, de baráti viszony még nem alakult ki köztünk, őszintén szólva, szerintem tetszünk is egymásnak. De kérdésem lényege most az lenne, hogy ciki lenne, ha megkérdezném tőle, hogy nem szeretne-e ezen a helyen lakni? Mondván hogy lakótársat keresek.

24/L


2016. okt. 23. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerdezd nyugodtan.

Elotte azert bizonyosodjon meg rola h normalis,tisztesseges ember...

2016. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak tőlem kérdezné meg ezt az az ember akit kedvelek.
2016. okt. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, kérdezd meg nyugodtan.
2016. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs baráti viszony ezt nagyon óvatosan , de határozottan csak az anyagiakat figyelembe véve emlitsd meg neki, mert ha félre érti , megijed és még menekülhet is előled. De ha tetszel neki és ő még nem mert kezdeni veled akkor akár jó néven is veheti.
2016. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!