Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire lenne kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire lenne kizáró ok, ha a leendőbeli párotok egy ellenkező neművel lakna együtt egy albérletben?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy ragozni kéne a fenti dolgot.
2016. jún. 19. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor ah egy szobában és egy ágyban aludnának.


Amúgy meg, ha meg akar csalni úgyis megfog.. és nem kéri a beleegyezésem. amire én ki fogom vágni úgy, hogy a lába nem éri a földet és az összes kapcsolatot megszakítom vele. Amíg nem tette meg, addig minek fájlaljam emiatt a fejem.

2016. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de jóba is vannak és konkrétan úgy felosztják a dolgokat ami helyes is, hogy egymás után is takarítanak illetve egymásra főznek stb. Mikor hogy.
2016. jún. 19. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy tényleg csak baráti alapon megy a dolog, nem zavarna. Ha már vannak jelek, pl komolyabb flörtölgetések, vagy a csaj valamiért nem kedvel/féltékeny rám, akkor inkább hagynám.
2016. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, egy közös albérletben hogyan kéne felosztaniuk a házimelót? :)
2016. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én párom egy azonos és két ellenkező neművel lakott egy albérletben, amikor összejöttünk. Nem volt kizáró ok. Most vagy pozitívan állsz valakihez és adsz neki egy bizalmat, vagy nem. Az utóbbi valóban kizáró ok egy jól sikerült kapcsolathoz.
2016. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2 és? talán nem főzhetnek egymásra vagy nem takaríthatnak?
2016. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

baj hogy feltettem a kérdést? Igazából mind hasznos válasz, én konkrétan csak véleményt szeretnék erről a helyzetről, nem kérdőrevonni.


Nekem az kicsit sok volt amikor hallottam hogy még a srác alsónadrágját is sokszor ő szedi össze, ha ott hagyja valahol eldobva, mint minden más ruhaneműjét.

2016. jún. 20. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavarna hogy pakolni kell utána lásd gatya. Az elég intim dolog, nálunk a párom maga viszi ki a szennyesbe rögtön azután hogy levette és átöltözött, sose kellett még nekem felszedni utána... A csaj meg még hozzá is szoktatja, nehéz lesz neked ha összekerültök kettesbe.

Akkor zavarna ha pl van flört vagy olyasmit enged meg a csajnak amit azért csak nagyon közelállók szoktak akik pl valamilyen kapcsolatban állnak (most ez lehet szexkapcsolat vagy párkapcsolat mind1) mint telefonkezelés, emailek, stb.

2016. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csicskulna a párom, az engem is zavarna. Persze a felesleges bizalmaskodásnak sem örülnék, de az alapszitu önmagában még nem vészes szerintem.
2016. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta benne van ez az anyasági szerep, szóval még élvezi is a helyzetet, független attól hogy az illető nem a párja.
2016. jún. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!