Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna, ha a párotok egész nap meztelenül vagy éppen fehérneműben járkálna otthon? :D

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 22:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk gyakran ugy lenni foleg nyaron es nem zavaro,sött.. 7eve hazasok vagyunk es meg a szex is mukodik,szoval nem hinnem hogy ilyen miatt ra lehet unni a masikra. Nyilvan nem egyfolytaban a szexen jar az eszunk olyankor,bar ha vmiert lehajolok v csak ugy teszem a dolgom van h parom megjeg
2016. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk gyakran ugy lenni foleg nyaron es nem zavaro,sött.. 7eve hazasok vagyunk es meg a szex is mukodik,szoval nem hinnem hogy ilyen miatt ra lehet unni a masikra. Nyilvan nem egyfolytaban a szexen jar az eszunk olyankor,bar ha vmiert lehajolok v csak ugy teszem a dolgom van h parom ramgerjed es en nem szoktam elutasitani :P
2016. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem...Sőt...Nyári időben gyakori kérésem szokott az ilyesmi lenni a nejem irányába...(persze csak olyankor,ha nincsenek itthon a gyerekek...)A kedvencem az,amikor teljesen meztelenül van,leszámítva egy vékony harinacit...
2016. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
aha, lelövi a sexységet.
2016. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hat persze :D

17.f

2016. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Templeton Peck ***** válasza:
Nekem erről az jut eszembe, mikor nudista strandon voltam, aztán este semennyire nem kívántam a szexet :) néha azért jó ha a nő is meg én is szellöztetünk.
2016. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Háttt, pedig szerintem elég sok férfi örülne neki..nem unnál rá a párodra, inkább fellendülne jobban a szexuális élet..ha tegyük fel nem ellenkezik, amikor megkívánod, és a lehajolásnál odamész és mehet a menet...nem akartam leírást írni, de úgy tűnik ahány ember annyiféle értelmezés. De még egyszer: Nem mindennaposnak gondoltam, csak tegyük fel egy random napon valamilyen okból..:D
2016. nov. 4. 20:35
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

"nem unnál rá a párodra, inkább fellendülne jobban a szexuális élet..ha tegyük fel nem ellenkezik, amikor megkívánod, és a lehajolásnál odamész és mehet a menet.."


Igen, ez a forgatókönyv persze jöhet, ha nem is minden nap. Az ilyen játékot szeretem, de ha csak mászkál...

2016. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nyáron még okés, hogy csak falatnyi top meg francia? bugyi/sort, mert piszok meleg van.

De egy idő után tényleg elveszhet az intimitás...

2016. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Annál jobb nincs mint mikor fáradtan hazaérsz egy döglesztő meleg napon a munkából,és a páród egy falatnyi tangában nyit ajtót.Ő ugyanis a meleg miatt egész nap maximum egy tangát visel,de egyes napokon még azt sem. Aztán iszol egy hideg sört,miközben a párod a konyhában tesz-vesz.Amely férfi nem örül az ilyesminek az nem tudom minek örül.
2017. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!