Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha irritál, hogy egész nap otthon döglik?

Figyelt kérdés

A barátnőm programozó és lassan egy éve otthonról "dolgozik". Elhiszem, hogy valamit csinál, mert pénzt keres, de nekem ez nem munka, hogy valaki tunyul egész nap a kics*szett számítógép előtt, és ezzel takarózik, hogy emiatt fáradt vagy ideges, mikor én a melóhelyen sz*pok egész nap és rendes munkát végzek, nem csak kalimpálok a billentyűzeten.

Szakítsak, vagy vezessem rá, hogy munkát kéne váltania?


2016. szept. 21. 21:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szakíts, a magadfaja beszűkült és tudatlan idiótáknak nem való pár.
2016. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%

Hát basszus, én is programozó vagyok, szintén nő, és szintén nagyrészt itthon dolgozom.

Ha van egy kis esze, és biztos van, akkor ő fog veled szakítani.


"Elhiszem, hogy valamit csinál, mert pénzt keres"

Gratulálok! Az jobban tetszene, ha kevesebbet keresne, és még meg is szakadna fizikailag?


Nem hiszem el, hogy nem vagy troll!

Te miért nem tanultál?

2016. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Remélem okos a barátnőd és milliókat fog keresni a kalimpálással, és mire előadod neki a kritikádat egy fityiszt fog mutatni neked
2016. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Te tök h..lye vagy!! A programozó most menjen ki a földre kapálni vagy mi?

Fogd már fel, hogy neki a munkahelye a gép előtt van!!

Pénzt keres.


Agyilag nagy baj lehet nálad!


Egyáltalán van fogalmad arról, hogy mit csinál egy programozó?


Ja, és neked csak az a munka, hogy pl. fizikai munkát végez valaki?

A szellemi munka neked már nem is munka?

2016. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
76%
Két programozó között is van különbség. Az egyik munkahelyen pötyög, a másik meg otthonról. Gondolom, nehéz lehet elfogadni ezt a helyzetet, de otthon van mindennap meleg kaja, ki van pucolva a ház, rend van? Mert akkor ezek lehet, hogy nem lennének meg teljesen, ha melóhelyen dolgozna,hiszen oda be kell utazni, haza sem ártana jönni. Ez pedig mind idő.
2016. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
viszonzásul- lemaradt
2016. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Ja, értem, ezek szerint csak az a munka, ha valaki a földet túrja vagy a szalag mellett áll, a hónap végéig meg éhen döglik. Gratulálok!
2016. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, te egy marha nagy tulok vagy!
2016. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak nekem is annyi eszem lett volna,hogy annak idején tanulok, én is lennék programozó, legjobb lehet, otthon van az ember, nem kell elviselni más hülyeségeit, végig hallgatni,hogy ez meg ez hogy beszéli ki a másikat a háta mögött, de tegnap még a szemében jópofizott. Ez is egy munka, szellemi munka.
2016. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Nincsen mindig otthon meleg kaja, néha van, néha meg nincs a már leírt kifogások miatt. (Fáradt, stb.) Olyankor kitalálja, hogy csináljunk közösen valamit, de akar a halál már az egész napos munka után főzőcskézni is, mikor ő meg otthon ült egész nap.

Nem mondtam, hogy földet kapálni menjen! Exem boltban dolgozott, épp annyit keresett amennyi egy nőnek elég. De rengeteg más nem otthon döglős munka van, ami nem fizikai munka...

2016. szept. 21. 21:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!