Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmentek valahová a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek valahová a barátaitokkal, de a párotok nem tud veletek menni, azért szóltok neki?

Figyelt kérdés

Tudjátok,hogy ő most nem ér rá,de azért tudatjátok vele, hogy haverozni mentek???

A barátom nem szólt semmit..



2016. jan. 23. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatomnak nem szóltam, mert önző volt és féltékeny, holott ő is járkált a volt csajához - barátkozni...

A mostani barátom nélkül nem megyek sehová, mert mindég akkor ér rá amikor én, együtt lakunk és ugyanaddig dolgozunk. Ő szokott inkább elmenni, de - mivel együtt élünk - mindég szól a terveiről. Nem engedélyt kér, csak szól, hogy akkor elmegy. Én nem nagyon szoktam eljárni, de ha mennék szólnék, az a minimum.

2016. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Semmi nincs ebben. Neki is van saját élete, aminek te a része vagy nem pedig a teljes életét teszed ki.

Majd ha házaséletet éltek majd max akkor kell magyarázattal tartoznia hasonló esetben.

2016. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig mondom neki ha épp elmegyek valahova. Ő se mindig szól... ha vidéken vagyok pl családnál nem számol be a napirendjéről, nem is tartozik nekem elszámolással. Megy ahova akar, nem vagyunk egymás seggébe bújva.
2016. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Minden lenézés nélkül: tizenévesen egy pár hónapos tinikapcsolatban szerintem semmi jelentősége. Úgy értem anno mi is járkáltunk mindenhová, haverok, buli, fanta, hogy is mondjam... nem volt ennek "súlya", hogy be kelljen jelenteni. Csak mentünk és kész. Persze most (kb. 6 év után) természetesen szólnék a páromnak, ez azért elég automatikus, hogy tudjuk, mikor mit csinál a másik. Meg hát azért szeretünk mesélni egymásnak a külön töltött időnkről is. Most belegondoltam, szegény hogy csodálkozna, ha hazaér, én meg nem vagyok sehol, és f.ngja nincs hová tűntem... azért az fura lenne.
2016. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem kell mindenről szólni, főleg úgy,ha tudod, ha akarna sem tudna veled menni.
2016. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan barátom, akivel rendszerint egy időben tudtunk beszélni neten, én meg vártam, ő meg sehol, ez elég rossz volt... dobni egy üzenetet, hogy szivem elmegyek a haverokkal sörözni, abba semmi nincs. szerintem ez minimum.
2016. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szólok neki, hogy dógom van, majd jövök. Szerintem ez így természetes. Ő is szól, ha dóga van.
2016. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szabaaad, há akko oda a varázs!
2016. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért van párod, hogy ha lehet akkor minden bulit együtt töltsetek. Sose értettem azt hogy az ember választ egy párt magának, és utána külön járkálnak el. Próbáltam, hozzáteszem, persze hogy kérdőjelek lettek a végén mind a két részről. Ennyi. Nem kell párkapcsolatba élni ha külön akar az ember elmenni bulizni. Egy pár nem azért van, hogy ha haza megy az ember akkor mosva , főzve , takarítva legyen!Egy az én véleményem!Nem kell szólni!Nem kell elmenni inkább külön és akkor nincs miért szólni.
2016. jan. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy pár még két különböző ember és mindekettőnek van a közös élet mellett saját élete. Szükségem van bartánős estére ahogy neki is sörözésre a haverokkal nők nélkül. Ne mintha nem imádnám a haverjait és töltenémv elük szívesen az időm csak egyszerűen neki is kell pasis este. Ezen egyikőnk sem borul ki. Szerintem pont az nem a természetes, ha egy pár külön nem tud létezni, nincs élete...
2016. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!