Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztünk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a párommal, de folyton rátalálok az exfelesége holmijaira. Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
2 hete pakoltam ide, egyutt fekszunk, egyutt kelunk. Fotók, szepsegapolasi szerek, ruhak, papucsok, ekszerek, noi konyvek vannak mindenhol a lakasban. Takaritas kozben folyamatosan rabukkanok valamire es iszonyat kiakaszto! Eleinte kidobaltam aprosagokat pl testapolo, hajcsatok de lassan lassan kezd betelni a pohar es mostmar inkabb otthagyom. Beszeltem a parommal hogy miota ezek a dolgok szembejonnek velem egyaltalan nem erzem magam otthon. O erre azt reagalta, hogy nem szeretne paraszt lenni, mert az ex vissza fog jonni a cuccaiert... VALAMIKOR... A holgy 1,5 eve koltozott el a lakasbol. Mit tegyek? Jogos a kiakadasom?
2016. nov. 8. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiakadni, hanem szépen végigtakarítod az egész lakást, az ex cuccait egy szemeteszsákba vagy dobozba tenni, és utána elzárni valahová. Ha netán egyszer jön érte, legyen meg, viszont nem akar mindig a kezedbe, probléma megoldva.
2016. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Jogos. Mond meg neki, hogy pakolja össze és rakja el pincébe vagy valahova ahol te nem találkozol velük, mert zavar téged. Minden normális embert zavarna, ha meg nem érti meg akkor lehet, hogy fontosabb neki az a hölgy és reménykedik az újrakezdésben
2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve költözött el? Ha annyira kellettek volna neki a cuccai már elment volna értük. Én a helyedben megmondanám a páromnak hogy szóljon a nőnek vigye el a cuccait vagy a párod szedje össze és vigye el neki. Ha nem sikerül ez sem vágd ki a kukába, de szólj előtte párodnak hogy ha 1 héten belül nem viszik el a cuccot, akkor megy a kukába.
2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Háááát.... csak magadra vethetsz.

Én biztos nem költöztem volna oda, ahol egy másik nő élt a pasimmal előttem. Ha jól értelmezem, az nem okoz gondot, hogy te abban a fürdőkádban fürdesz, ahol korábban a boldog házasok dugtak, és simán bebújsz abba az ágyba is, ahová ők éveken át nemcsak aludni jártak. Ágyneműt azért vettetek újat, vagy neked ebből is jó a használt?


Ha a pasid új életet akar(na) kezdeni, lezárva a múltat, akkor simán elköltözne egy másik bérleménybe, vagy ha tényleg veled tervez, akkor összetennétek amitek van, és közösen lépnétek tovább. Kérdés persze az, hogy egy esetleges lakásvásárlásba, lakáscserébe be tudsz-e szállni korrekt módon anyagilag, vagy kényelmesebb beülni más helyére, a készbe, a tutiba. Mert utóbbi esetben megérdemled, hogy kerülgetned kell az ex cuccait, és készülj fel rá, hogy fogod a szeretőét is.


U.i.: a 1,5 éve otthagyott kozmetikumokat nyugodtan dobd ki, ha értelmes az ex, tudni fogja, hogy rég lejárt a szavatosságuk. :)

2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Jogos a kiakadásod. És ha másfél év alatt nem kellettek neki a cuccai, ezután sem fognak, hidd el. Én a helyedben megkérném a páromat, hogy szedjen össze mindent, ami az exé és mondja meg az exnek, hogy vigye el belátható időn belül. Amennyiben ezt nem teszi meg, dobjátok ki.


Nekem is volt hasonló problémám egyébként. Odaköltöztem a páromhoz és találtam női cipőket, tamponokat, kozmetikai termékeket, ruhákat stb. Megkérdeztem, hogy most ezt mégis hogyan gondolta. Szó nélkül kidobott mindent. :) Nem volt belőle több problémánk.

2016. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert Magyarországon jellemzően lakást cserélünk egy szakítás után, annyira pörög a gazdaság...


Amúgy nekem jelzés értékű lenne, hogy a férfinek nincs igénye az ilyen dolgok eltüntetésére, bár ettől függetlenül csak azt tudom javasolni, hogy zsákozz be mindent, és mehet a pincébe. Soha nem fog már érte jönni, szóval pár év múlva lomtalanításkor ki is dobnám, de addig se kell nézned.

2016. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

"Én biztos nem költöztem volna oda, ahol egy másik nő élt a pasimmal előttem. "


És akinek van egy háza, azzal mit kezdesz? Ennyire hülye azért nem lehet senki sem...

2016. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

#4 Neked tényleg ennyi eszed van?!? Az én párom 21 évesen anno magának saját pénzből húzott fel egy házat....a 3 éves kapcsolatát ott élték, aztán amig "szingli" volt megfordult 1-2 nő ott ha nem is laktak együtt. És pár hónapja én költöztem hozzá. Csempézze át a fürdőt minden nő után?! Vagy hagyja ott a két kezével megkeresett gyönyörű kertes családi házat csak mert az új nője nem zuhanyozhat ott ahol az előző?!? Ez beteges....


Visszatérve kedves kérdező én is azt ajánlom hogy pakold össze egy dobozba jól zárd le ragaszd le és ki a garázsba vele vagy a pincébe...1 hét ha nem jön érte ki kell dobni a francba....

2016. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne magadból indulj ki, 6-os! Az emberek értelmesebbik fele nem váltogatja úgy a partnereit, mint más a zokniját, és igenis egy válás után új èletet kezd az, akinek van elég sütnivalója hozzá. Emberünknek úgy látszik egyébként, hogy nincs, mert szépen beleragadt a múlt szánalmas posványába. Nekem ne mondja senki, hogy 1,5 év alatt nem lehet egy lakáscserét, vagy egy nagytakarítást véghezvinni.... Ha ez a fickó valamikor is feleséget, és családot akar, azt éppen ugyanott fogja megalapítani, ahol más nővel már egyszer eltervezte? A gyerek is ugyanabban az ágyban fogja az apját ölelgetni, ahol apu korábban ki tudja, kivel dugott?!


Jelenleg azt látom, hogy a pasi semmi komolyat nem akar, mert mèg csak az sem érdekli, hogy a kérdezőt kínosabbnál kínosabb helyzetbe hozza. Akit szeretünk, azt nem alázzuk a porig azzal, hogy másfèl év után is a exnek a cuccai között kelljen élnie. Mondjuk nyilván nem kell, de ha a kérdező nem látja a valóságot (=a pasi nem engedte el a múltat és/vagy várja vissza az adszonyt), én sajnálni nem tudom.

2016. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

8-as! Ha komolyan gondolná veled, akkor igen, eladná a házát, és vennétek KÖZÖSEN egy olyat, ahol neked is maradhat némi méltóságod, és ahonnan nincs tovább, mert az a TI és a TI GYEREKEITEKNEK az otthona.

Az utolsó állomás, nem pedig egy legénylakás, hanem az igazi otthon, mondjuk úgy.


Nem tudom hány éves vagy, de nyilván dolgoztál már valamit, valahol neked is kell laknod, egy saját kuckó kezdőrészletére csak félretettél már valamit. Ha beszállsz a költözésbe, az neki sem lesz rossz, hogy egy modernebb/fiatalabb/nagyobb lakásba/házba tudtok költözni. Nem is értem, ez miért lenne ellenére?!


Lépni mondjuk nyilván csak olyannal fog, aki érdemes lesz rá. Az előző nőcskék nem voltak, de amint látod, te sem vagy több az ő szemében náluk.

Sok nőnek kellene új szemüveget csináltatnia, hogy a valóságot is meglássák, ne csak azt, amit ők akarnak...

2016. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!