Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem merek kezdeményezni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátommal egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Szexkapcsolatból indult a dolog, így ehhez mérten a kapcsolatunk elején nagyon jó volt a szexuális életünk.

Mondta többször is, hogy nem szeret kezdeményezni, vagy hogy csak simán dobjam le a bugyimat, majd ő abból ért, de valamiért gátlásos vagyok és én sem szeretek kezdeményezni. Emiatt valahogy eljutottunk odáig, hogy mostanában már nagyon nincs szex közöttünk. Azt aláírom, hogy az utóbbi másfél hónap igen stresszes volt a számára, munka miatt, ezt mondta is, de annak már vége és azóta sem nagyon akar javulni a helyzet.

Mit tegyek? Beszéltünk már erről, azt mondta, hogy ugyanúgy kíván és szeret velem szexelni, de nem megy most neki.. (ezt még a stressz munkaidő alatt mondta) Nekem nagyon fontos a szex, nyilván azért is érzem ilyen rosszul magam, mert nem ehhez szoktam hozzá a kapcsolatunk elején.

Nincs senkije, ebben biztos vagyok.



2016. nov. 16. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy azért nem merek kezdeményezni, mert félek, hogy visszautasít.
2016. nov. 16. 21:45
 2/3 anonim ***** válasza:
félsz? és mi vesztenivalód van? hmm? mert neki magától nem kellessz.
2016. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Személyes sértésnek venném, ha elutasítana. Tudom, hogy tökösebbnek és bevállalósabbnak kéne legyek (egyébként ha már szexre kerül a sor, az vagyok), de valami mégis visszatart.
2016. nov. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!