Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél e valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél e valakivel azért, hogy fizesse a tanulmányaidat és hogy fedél legyen a fejed fölött?

Figyelt kérdés

A kérdés egyetemista lányokra vonatkozik, kik nehezebb anyagi helyzetben vannak és nincs párkapcsolatuk. De viszont van egy harminc körüli jól kereső diplomás férfi ki szívesen finanszírozná az egyetemet, nem kellene lakbért és rezsit fizessen, sőt főznie sem kellene mindig, mert a férfi szeret főzni.

De viszont úgy kellene viselkednie mint ha a férfi barátnője vagy felesége lenne. Természetesen nem lehetne ez idő alatt párkapcsolata és néha le kellene feküdnie is a férfival, vagy együtt zuhanyoznia vele vagy néha megmasszíroznia :) egy nehéz nap után.


2016. nov. 23. 19:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy élnék.


Ha meg feleséget akarsz akkor keress kapcsolatot. Mert az oké, hogy találsz valami egyetemista cicát aki belemegy ebbe. De mi van akkor ha végez az egyetemen, ha talpra áll, vagy talál valakit? Ott vagy 3-4 év után tök egyedül, barátnő, feleség, gyerek nélkül. Csak akkor már nem Egy laza 35 éves vagy, hanem lassan ütöd a 40-et és kidobtál az ablakon éveket.

2016. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem, erre vannak a szüleim.


Hiába kergetnéd magad ilyen illúziókba. Így nem leszel boldog hosszú távon. Inkább dolgoznod kéne rajta, hogy egy igazi, tartalmas kapcsolatod lenni. Szerintem az sokkal szánalmasabb érzés, ha csak azért kedves veled valaki mert fizetsz neki..

2016. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Van erre a célra már magyar honlap is. (puncs.hu). Itt csak ilyen lányokat fogsz találni.
2016. nov. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És az miért jó, hogy megvan az illúzió, mintha lenne neked is valakid? Amúgy átgondoltad már, hogy miért nem sikerül barátnőd szerezned? Olyan igazit, nem csak olyat, aki pénzért időnként szexel veled.
2016. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Mert még senki se szexelt velem, és egy ilyen lányt olcsóbban megkaphatnék egy időre mint egy fizetőst lányt. Itt nem lennék rövid időkeretbe bepréselve. Ha van lehetőségem akkor természetesen igazi kapcsolatra szavazok... de nem tudom hol keressem. Bulizni nem járok és nem is nagyon szeretek, más helyen pedig elég nehéz ismerkedni.

A baráti kör már könyökömön jön ki, egyébként is mikor megpróbáltak bemutatni valakinek elég szarul sült el.

Utcán ismerkedni természetesen nem igazán merek csak úgy leillesztődni senkit, szerintem a frászt hoznám rá...

egyébként nekem se lenne bizalmam senkiben ha csak úgy megszólítóit valaki...

a) első gondolat koldulni akar magának vagy valami alapítványnak

b) második gondolat lopni akar

c) felmérést készít

d) el akar adni valami használhatatlan szart kvrua magas áron.


Tehát szerintem a lányok is furcsán néznek ha valaki csak úgy rabolni kezdi az idejüket...


Ti milyen helyet vagy módszer javasoltok az ismerkedéshez ?

2016. nov. 28. 21:09
 26/26 anonim ***** válasza:

melyik megyében laksz?


szerintem akkor tudunk ötletekkel segíteni, ha tudjuk ezt.

2016. nov. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!