Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy fiatal nő nem akar megfelelni a mai nőideálnak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ha valaki inkább fiúsan öltözködik. Teli van életkedvvel, energiával. Nincs genetikai rendellenessége és lehetne nőies is, mint a többiek, ha akarna. De nem sminkkel, nem öltözik nőiesen. Műveltnek és életvidámnak tűnik. De a megjelenése kimondottan nem olyan nőies, amit manapság lehet látni.


Lehetséges, hogy nem heteroszexuális? Vagy heteroszexuális, de valami más van vele?


Az ilyen nőhöz meg lehet próbálni közeledni, vagy zokon venné?


Én nagyon, de nagyon ritkán látok ilyen nőt. Persze 1-1 alkalommal bármelyik nő elmondhatja magáról, hogy hát most nem öltözött nőiesen. De én arra gondolok, aki tartósan ilyen. Nem azért, mert nincs ideje vagy mert nem ad magára, hanem mert nem akar más lenni.

Mintha nagyítóval kéne keresni az ilyet és akkor is ritka, mint a fehér holló.


Nekem mégis hihetetlenül imponálnak a tulajdonságai


2016. jan. 22. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól hogy valaki igényes és ad magára még nem feltétlen kényszeresen a nőidelnák megfelelni akaró idióta. :D


Kérdésedre válaszolva van akit egyáltalán nem érdekel a divat, hogy kihangsúlyozza a nőiességét... Köztük sok oylan van aki csupán ettől a ténytől valami indokolatlan módon felsőbbrendűnek érzi magát a többi nőnél.

2016. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm és neki csak annyi van, hogy fiúnak várták. Mivel nincs fiú a családba így apuka vele pótolta. Ő lett fiúsan nevelve. És neki ez megfelel.
2016. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Hát ugye a legtöbb ember jellemtelen, agyhalott zombi és megy a birkanyáj után. Van egy kevés ember akiket meg nem érdekelnek a szabályok, szokások, meg a divat, hanem megvalósítják önmagukat és azt teszik, aminek ők értelmét látják, vagy nekik jól esik.


Én eddig kevésszer randiztam olyan lányokkal, akik sminkelték magukat, vagy túl divatosan öltözködtek, mert jellemtelennek és üres fejűnek tartom őket. De nyilván amikor a belső üres, akkor külsőségekkel kell kompenzálni. :)

2016. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Miért?

Mert így érzem jól magam és ez fontos, nem megfelelni bármiféle ideálnak.

Nem az én dolgom, hogy mások mit gondolnak rólam, mit hisznek, mit tartanak normálisnak.

Magamnak élem az életem, nem mások, a társadalom elvárásainak, tetszésének.


De majd a sok önjelölt kövér ákos megmondja a tutit, hogy kell egy nőnek kinézni :D

2016. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak ezt szereti és nem megy a tömeggel.
2016. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem igénytelen. Mitől lenne igénytelen? Ha úgy öltözködik valaki, mint egy fiú és az igénytelen, akkor az összes pasi igénytelen?


Nem hiszem, hogy felsőbbrendűnek érezné magát. Bár az én szememben felsőbbrendű is. Pont attól, hogy nem megy a többi nő után.


És igen, pontosan olyasmire gondolok, amit az 5ös leírt, hogy így érzi jól magát és nem akar megfelelni. Egyébként szerintem az a kövér ákos nem mondta meg, hogy kell kinéznie egy nőnek, de ez mellékes.


Továbbra is érdekel, hogy lehet egy ilyen nőhöz közeledni? Akár ismeretlenül is?


Én komolyan szimpatikusnak tartom az ilyen nőket. És kicsit azt gondolom, hogy a nőiesen (magassarkú, dekoltázs, miniszoknya vagy fenékmutogatós naci) öltözködő nők nem nőiesek, hanem üresek és felszínesek.

2016. jan. 23. 00:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Arra sem figyelek persze, hogy 'fiúsan' öltözködjek.

Ami megtetszik azt veszem meg, függetlenül attól, hogy női vagy férfi ruha.

Megjegyzem létezik full pink férfi sneaker és 'boyfriend style' női farmer...

Amúgy 2016-ban szerintem mindenki úgy öltözik fel ahogy akar és úgy általában azt csinál a külsejével amit akar.


De lehet rosszul tudom és akkor üdvözlet az egyformaság korából.

2016. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5-ös, ha szeretnéd nem írnál egy kicsit a személyiségedről? Akár privátban is. Komolyan érdekel, hogy milyen személyiség rejtőzik egy ilyen stílus mögött.

Lázadó vagy, vagy magányos farkas vagy valami bajod van az emberekkel? Vagy csak eleged van a társadalmi hagyományokból?


Írtad, hogy csak magadnak akarsz megfelelni. Hát ez szerintem tök jó :) Örülök, hogy vannak még ilyen nők

2016. jan. 23. 00:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolom annyi, hogy nem akar beállni a sorba, elutasítja a mai nők értékrendjét. Én is ilyet keresek, de egyszerűen az a kevés is, akivel összehoz a sors, már kapcsolatban van.
2016. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Összekevered a nőiest a közönséges fogalmával... Rengetegen vannak akik csak azért nem mennek a birkanyáj után mert ők nagyon egyediek. Aztán a sok ilyen egyedi emberből lesz az újabb birkanyáj... Szerintem mindenki úgy öltözzön ahogy neki jól esik. Ha valaki kinézete alapján elítél lenéz felszínesnek tart valakit akkor ő maga a felszínes.
2016. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!