Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni a barátom? Fiúk, akik hasonlóak, mint a barátom, várom a válaszotokat.

Figyelt kérdés
Hetente péntek este és szombat reggel tudnánk így együtt lenni,de ezt nem használja ki,pedig rajtam nem múlna...Fáradt szokott lenni,mert dolgozik és sokszor előfordul hogy elalszik,aztán másnap délig fel se kell és akkor sincs semmi...Ha van is szex,az is tart 20 percig jobb esetben és ennyi...szerintem ez nagyon kevés,pláne egy fiatal szervezetnek. Ha felhozom ezt a témát hogy ez így nem jó,azt veszekedésnek veszi és megy a sértődés,hogy miért nem értem meg hogy fáradt. Folyamatosan issza az energiaitalokat,bezzeg,mikor nálam van nem iszik semmit hogy ébren maradjon...Nem értem ezt az egészet. Nem kíván engem? vagy mi lehet a baj velem? nem vagyok rideg az ágyban egyáltalán,beleadok indent tényleg,nem értem egyszerűen...neki ez így jó? Van itt olyan aki átélt ilyet? Mit tegyek? Szakítani nem tudnék vele,mert nagyon szeretem,és tudom hogy ő is engem,ezzel nincs baj...

2016. okt. 25. 09:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
én 21 vagyok a barátom 20
2016. okt. 25. 09:59
 2/15 A kérdező kommentje:
gumival védekezünk,lehet hogy ez is a baja,de ha van szex,akkor abban is élvezi...Lehet az a baj hogy kevés a gumi,jaj nem tudom
2016. okt. 25. 10:04
 3/15 anonim ***** válasza:

11, 10*

Kommunikácuó mindkettőtöknek.

Egy.kapcsolatba ki sértődik meg????? XD

Csak az ovisok.

2016. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos van ez így. Bár azt hiszem nem gyakori. Vagy elég neki ennyi, vagy valami gondja lehet saját magával. 35F.
2016. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is volt ilyen. Egész nap gép előtt ülés után "fáradt" volt, és ment aludni 10-kor, pedig általában fent szokott lenni 3-4-ig. Érdekes, a mostani párom hazajön a (fizikai) melóból, és már mászik is rám, aztán kicsit később újra.

Ha nem egyeznek ilyen téren az igényeitek, akkor vagy mondj le róle örökre, hogy elég lesz a szex, vagy dobd ki, mert ez így csak egyre több veszekedést fog szülni.

2016. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"ő is engem, ezzel nincs baj"

Bizony könnyen lehet, hogy csak ezzel van baj.

2016. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyen pasiknak mindig lesz kifogásuk. Ha nem fáradt, akkor majd lesz más. Nekem is ilyen volt az exem. Szóval, ha akarsz normális szexuális életet élni, akkor keress más pasit, ha megelégszel ennyivel is, akkor maradj vele, én csak ennyit tudok mondani.
2016. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de az ilyeneknek nem fontos a szex? 20 évesen?
2016. okt. 25. 10:22
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nem éltek együtt a leírásból ez jön le, és ilyenkor lenne alkalmatok. Lehet te úgymond ilyenkor pótolnál és a minimum lenne a kettő és esetleg még a 3 is. Mi se élünk együtt, így nekünk is korlátozott, de mi ezt megtudtuk beszélni.

Nagyon egyénfüggő, hogy kinek mennyi az elég, ráadásul aki este szexelt az van hogy reggel nem akar, hiába maradt ki előtte egy hét, és fordítva ha reggel úgy készül hogy akar, lehet estiről lemond ha egyébként is fáradt.


Ha jól értem ez a két alkalom adatik meg nektek, nem várhatod el, hogy mint a nyulak kiéhezetten rád másszon és van 4x adjon neked. Mert ahány ember annyi igény, ez mi már tisztáztuk is a párommal, hogy nagyjából együttélés esetén ő számára mennyi lenne az ideális.


Annyit tudsz tenni, hogy a heti egyet fixen megbeszéled vele, hogy lehet péntek fáradt de akkor szombat legalább legyen valami, mert neked ez kell, szükséged van erre a törődésre ilyen téren, szerintem megérti.


De szerintem általánosságban ezt meg is kapod, csak ez neked kevés, hát ezzel nem tudsz mit tenni, nem mindenki akarja gyorsan pótolni a kimaradt napokat utólag :)

2016. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
#8 hiszed vagy sem, nem mindenkinek a szex az első az életében, nem mindenki ösztönlény!
2016. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!