Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban semmi nincs közöttünk.Mindíg kezdeményeztem,de elutasított azzal,h fáradt(tényleg sokat dolgozik)...Hetek óta hozzám se szól.Állandóan csesztet és rondán beszél velem.Mikor elmegy itthonról a kutyájának puszit ad simogatja és elköszön tőle,mikor haza jön akkor ugyan ez.Nekem annyit nem mond,h elmentem vagy megjöttem....Mások előtt rendszeresen megaláz...Tudom,h bennem is van hiba.

Tudom,h ez a kapcsolat halott....Viszont nem régiben műtöttek és elég lassan gyógyulok fel.Műtét előtt felmondtak a munkahelyemen,dolgozni meg még nem tudok menni.Elkezdtünk éretségire járni a könyvek közösek, nélküle a suliba se tudnék járni egy darabig....Bemernétek így vállalni a szakítást?


2016. nov. 29. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha el tudod viselni azt, h levegonek nez es igy banik veled, akkor maradj vele, amig fel nem epulsz, meg be nem fejezed a sulit. De utana en mindenkeppen lapatra tennem.
2016. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az ember fáradt de a bunkóságra és tiszteletlenségre nem ad okot.
2016. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó, velem ezt egyszer játszhatná el, aztán csüccs és beszélgessünk, ha pedig nincs változás lelépnék.
2016. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni, abból is én jöttem ki rosszul...
2016. nov. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!