Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináltok hétköznap vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok hétköznap vagy hétvégén esténként?

Figyelt kérdés
Akik több éve együtt vannak és együtt is élnek hosszabb ideje. Mit csináltok? A Tv-n és a sz*x-en kívül. Nekem a tv-zés már unalmas, mindig azt bámuljuk. Hogy lehetne tartalmasan eltölteni az otthoni estéket, ha esetleg nincs lehetőség kimozdulni rossz idő vagy egyéb ok miatt?
2016. dec. 5. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi társasozni szoktunk, vagy együtt játszunk a gépen. Vagy átjönnek hozzánk barátaink.
2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyen válaszokra vagyok kíváncsi! :)

Milyen társassal és milyen pc játékkal? :)

2016. dec. 5. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem élünk együtt de 4éve és 8 hónapja vagyunk együtt!

Ha találkozunk hétközbe általában 5-8 ig vagyunk együtt,film,beszélgetés , szex, hülyülés attól függ kinél vagyunk hétvégén szombaton leginkább tovább vagyunk együtt és ugyan ezt csináljuk

2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kártyázunk, társasozunk (Cluedo a kedvenc, de mikor mihez van kedvünk), X-boxozunk, együtt főzünk, áthívunk barátokat, sorozatokat nézünk (TV csatornákat nem néz egyikünk se már legalább 15 éve, célirányosan választunk ki egy-egy sorozatot, amit a neten nézünk), de olyan is van, hogy mindenki elvan a maga dolgával (olvasás, online tanulás, akármi).
2016. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, pl. amit lehet ketten is nyomni, mi Assassin's Creedezni szoktunk, én irányítom, ő harcol, vagy felváltva csinálunk meg egy küldetést. :)

Römizni szoktunk vagy Scrabble-zni, ilyesmi :) Sorozatozni is szoktunk együtt.

2016. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Társasjáték/kártya (kb bármi amit találunk, Uno, Rúnamester, Activity, Ki nevet a végén, Scrabble, Jenga, stb)

Videojáték (Diablo, Dota, Borderlands - ezek "komolyabbak", vagy Broforce, Fotonica, Goat Simulator, stb - ezek tipikusan arra jók, hogy pár pohár sör/bor közben elhülyülünk velük)

Filmezés/sorozatnézés - nem csak bámuljuk, hanem nézzük is, majd utána szánunk rá időt, hogy megbeszéljük, mi tetszett - mi nem tetszett benne.

Beszélgetés - akár hülyéskedés, akár valami komoly téma kivesézése

Főzőcskézés, sütögetés - örök kedvenc közös programunk

Bulika - ciccantünk egy sört, berakunk jó zenéket, szedünk elő nasit, és nagyobbakat bulizunk, mintha elmennénk valami szórakozóhelyre

Barkácsolás - ebbe bármi belefér, volt, hogy a kocsit bütyköltük meg, volt, hogy adventi falinaptárat dobtunk össze, van, hogy csak rajzolgatunk

Egymáson fetrengés közben olvasás (bár ez nem tudom mennyire közös program)

2016. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
áthívunk szép párokat vagy én csak hosszúcombú magányos nőket.játszunk vetközös pokert nyomjuk a gengbenget.
2016. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz. Jöhetnek még ötletek :D
2016. dec. 7. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!