Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinaljak egesz egyszeruen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak egesz egyszeruen kikeszulok?

Figyelt kérdés
A parom apukajaval elunk egyutt és full igenytelen. A parom meg az apja mellett all.Fogadjam el stb. Nem bírom màr. Elkoltozni nem akar a parom hogy ő nem fogja az apjat egyedul hagyni. Szakitani nem szeretnek mert ezen kivul jo a kapcsolatunk
2016. dec. 16. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

az apuci magatehetetlen, vagy beteg és ápolásra szorul, hogy pesztrálni kell, hogy nem lehet külön költözni tőle?


egyébként szerintem te is szólhatnál az apjának, hogy legalább az alapvető higiéniai feltételeket teremtse meg maga körül.

2016. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez az hogy nem rokkant nyugdijas de negy oraba dolgozik is , ha boltba kell menni akkor nem megy el hanem mast kuld el. El kell mosogatni valamit akkor masnak szol.

Alig akar el menni furdeni mindenre kifogasa van.

Ha meg en szolok akkor mindenki engem utal a parom meg nem beszel vele.

2016. dec. 16. 21:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülőknél már sok mindenen nem lehet változtatni. Most vagy sikerül, mert hajlik rá, vagy a legjobb dolog amit tehetsz, hogy 1-2 szobát takarítasz, ahova el tudsz vonulni. A többihez meg keresel valakit, aki besegít neked.


Közben meg elkezded meggyőzni a párodat, hogy te nem szeretnél az apjával lakni, vegyetek a közelben/mellette egy lakást. Ha csak az igénytelenséggel van gond, akkor így is mellette lesztek, de nem kell elviselni.

2016. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Oh, közben látom, hogy még írtál. Szóval szerintem arra kéne orientálódnotok, hogy a szoszédba vegyetek/béreljetek egy lakást.
2016. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Parom nem akar berelni mert szerinte az folosleges penzkidobas mert az a lakas soha nem lesz a mienk
2016. dec. 16. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáljatok meg venni valamit. Vagy alakítsátok át a mostani lakást. Ez így hosszú távon a leírás alapján nem valószínű, hogy tartható lesz. Választhatsz, hogy azt a csatát vívod, hogy az apuka rakjon rendet (és valószínűleg veszted el), vagy azt, hogy költözzetek el. Esetleg lehet, hogy valaki beköltözhet a nagypapa mellé, és akkor a párod szívesebben hagyja ott.
2016. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig bírtam apósommal lakni. Menekülj!!
2016. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Patthelyzet, semmi sem fog változni, amíg meg nem hal az öreg.

A legnagyobb gond itt a pároddal van, aki az apja pártját fogja, és tőled várja, hogy megváltozz. Viszont az állandó vitába bele fog unni, ha állandóan bactatod őt a költözéssel, az öreget meg a tisztasággal.


Én egyszer mondanám el, hogy mit várok. Utána költözök: a párom választhat, hogy jön velem, vagy marad az apjával, és ganajozik utána.

2016. dec. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pedig csak 57 eves. Komolyan nem estem mert ilyen.azt mondta a parom regen nem volt ilyen. Ma is en takaritottam az apja meg ul a kanapen és sorozik
2016. dec. 17. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
"A parom meg az apja mellett all." - itt a vége.
2016. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!