Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mégis mi értelme van a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme van a párkapcsolatoknak manapság?

Figyelt kérdés
Ha valakivel összejössz,akkor az utána szabadságra vágyik,térre,saját időre,hogy magával tudjon foglalkozni,saját programokat tudjon szervezni,haverokkal,barátokkal,barátnőkkel tudjon lenni,bulizni járni stb. Akkor mégis mire jó,vagy mire kell az a bizonyos párkapcsolat?
2016. dec. 18. 11:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Már megint általánosítás. Nem minden kapcsolat ilyen
2016. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

Bújás - érzelgősség - kell egy plüssmackóhelyettes - a testi dolgok miatt - szex - na és persze lelki társra vágynak az emberek .

DE lazán kötöttségek nélkül - már egyre inkább ez a divat . Egyre kevesebb a tartós párkapcsolat .

Egyáltalán van még ember aki tartósan életreszólóan gondolja ?

27/F

2016. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze,hogy vannak kivételek,nem is azt mondom,hogy nincs,csak mégis nagyon nagyon sokszor futok bele ebbe a történetbe,gyakorlatilag a saját példámon is okulva. Együtt vagy valakivel,akivel nem minden nap vagy együtt,hanem jóval ritkábban,de még kvázi az is sok. Lassan már ott tartunk,hogy félve kérdezi meg az ember a "párjától",hogy bocsi,tudnál rám szakítani egy picike időt? Köszi :)
2016. dec. 18. 11:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember szingli akkor sokat van egyedül, a barátaival, sokat jár bulizni. Neki tetszik ez az életforma ezért meg akarja tartani, de párkapcsolatra is vágyik mert az olyat ad amit a barátai meg a lazulás nem tud. Normális, ha kapcsolat közben is akar valaki a haverokkal mondjuk heti 1x találkozni, meg két-három hetente inni, a többit szívesen tölti a párjával. Ha csak a szabad térre vágyik, veled nem ér rá találkozni csak haverozik, na akkor probléma van. Akkor egyszerűen (már) nem szeret és csak azért van veled mert egyelőre nem talált jobbat.
2016. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Hát az ilyen párkapcsolatnak tényleg nincs értelme. Egy jó párkapcsolatban szabadnak érzed magad és van saját tered, tudsz magaddal foglalkozni.
2016. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy fontos a saját tér,meg a szabadság érzése,mindezt én is osztom,de amikor az ember már azt érzi,hogy egy vagy a sok közül,akkor ez az egész párkapcsolatosdis fogalom olyan,mint egy illúzió,vagy álom,nem is tudom mi a jó kifejezés erre.
2016. dec. 18. 11:21
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt most úgy állítod be, mintha egy jól működő kapcsolat kizárná, hogy az embernek legyen saját privátszférája. Kiábrándítalak, ez nem így van. Attól, hogy a pár nem együtt tölti minden szabadidejét, még nem jelenti azt, hogy semmi időt nem fordítanak egymásra, nincsenek közös programjaik, és nem szeretik egymást.

Párommal nekünk is vannak külön programjaink, viszont sok időt töltük együtt ennek ellenére, pedig mi még nem is élünk együtt. Viszont amikor egy háztartásban élsz a másikkal, nem hiszem, hogy egészséges lenne, ha sehova nem mennétek külön, a munkahelyen kívül. Problémát az ilyesmi azoknak okoz, akiknek nincs saját életük, elfoglaltságuk, barátaik, hobbijaik. Illetve, ha ezek iránt a dolgok iránt nem egyenlő az igénye a párjával. Esetleg még az fordulhat elő, hogy az egyik félnek nem fontos a párkapcsolat, viszont ilyenkor nincs miről beszélni.

Az általánosításod viszont csak a te keserűségedből fakad, szóval inkább a saját helyzetedet tisztázd, ahelyett, hogy abból vonsz le ilyen nonszensz következtetéseket.

2016. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a tényeket és ha mindenki ellenem vall,akkor tuti velem van a baj :) Két hétig eleve nem vagyunk együtt,mivel ilyen a munkája a páromnak. A másik két hétben pedig ugye én napközben dolgozom,kvázi csak este találkozunk,vagyis van két teljes hétvégénk,amit együtt tudnánk tölteni,de még ez is sok,mert ugye kell a magánszféra. Sokat kérek?
2016. dec. 18. 11:25
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Sokat. Milyen párkapcsolat ez?
2016. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul fogalmaztam. A páromnak vagyok sok. Szóval én sokat kérek,ha szeretnék ebben a szerintem nem túl sok időben vele lenni?
2016. dec. 18. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!